W 3. sezonie serialu “Batwoman” pojawi się postać Poison Ivy, w którą wcieli się Bridget Regan (“Legend of the Seeker”, “Jane the Virgin”, “Agent Carter”).

Poison Ivy, a.k.a Pamela Isley, to była studentka botaniki na Uniwersytecie Gotham, opisywana jako pełna pasji, błyskotliwa naukowiec pragnącą zmieniać świat na lepsze. Ale jej plany zmieniły się, gdy kolega eksperymentował na niej, wstrzykując jej różne toksyny roślinne, które zmieniły ją w sławną łotrzycę Batmana Poison Ivy. Z niesamowitą mocą płynącą w jej żyłach, Pamela użyła swoich mocy, aby zrobić to, co uważała za słuszne, nawet jeśli Batman i jej najbliżsi nie zgadzali się z jej niebezpiecznymi metodami. Po tym jak została skutecznie usunięta na lata, Batwoman i Bat-ekipa muszą przygotować się na powrót żądnej zemsty Poison Ivy.

Wcześniej w rolę Poison Ivy wcielały się Uma Thurman w “Batman and Robin” oraz Clare Foley, Maggie Geha i Peyton List w serialu “Gotham”.

W nowych odcinkach pojawi się również Renee Montoya, którą zagra Victoria Cartagena. Aktorka wcześniej wcieliła się w tą postać w “Gotham”, ale serialowe światy nie są połączone i będzie to inna wersja policjantki z GCPD.

Premiera 3. sezonu “Batwoman” 13 października.

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Nawiązania do batmana: wiele w Kosmicznym meczu 2; Mulan (1998), przy końcu smok przyjmuje odpowiednią pozę i mówi „your worst nightmare”; Tom i Jerry (2021), Tom jako batman na tarczy księżyca, a Droopy pozuje na Jokera z 2019 (spodziewam się wielu podobnych nawiązań w przyszłości); widziałem na miniaturce na youtube Supa Strikas odc 54.

PS Chciałem sprawdzić jakie komentarze dodałem, a tu widzę, że je usuwacie.

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
1
2
sekund
0
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):