Już 16 października odbędzie się 2. edycja DC FanDome podczas, którego promowane będą m.in. nadchodzące produkcje filmowego i serialowe z bohaterami DC. Wraz z nowym zwiastunem poznaliśmy pierwsze szczegóły co w tym roku przygotowano. Warto też zaznaczyć, że całe wirtualne wydarzenie będzie dostępne w wersji z polskimi napisami.

DC FanDome to globalne, organizowane przez DC, darmowe, wirtualne wydarzenie dla fanów z transmisją internetową na żywo i innymi atrakcjami trwające jeden dzień. Obejmuje prezentacje naszych najpopularniejszych filmów, gier, seriali i komiksów oraz ciekawe i szczere rozmowy z osobami, które wykreowały uwielbianych przez nas bohaterów i światy. Zobacz ekskluzywne premiery i sceny zza kulis. Świętuj z innymi fanami i przeżyj niezapomniane chwile. Bądź z nami 16 października!

DC FanDome dostępne będzie na stronie DCFanDome.com ale również będzie można je śledzić w mediach społecznościowych takich jak Twitch, YouTube, Facebook i Twitter. Główne wydarzenie wideo będzie transmitowane na żywo 16 października o 10:00 czasu PT (19:00 czasu polskiego) i potrwa około 4 godzin.

Podczas wydarzenia Warner Bros. Pictures zaprezentuje sześć swoich nadchodzących produkcji:

  • nowy zwiastun The Batman,
  • nowy materiał z DC League of Super-Pets,
  • pierwsze spojrzenie na Black Adam,
  • zapowiedź The Flash,
  • oraz materiały zza kulis Aquaman and the Lost Kingdom i Shazam! Fury of the Gods.

Warner Bros. Television zaprezentuje materiały z nowych sezonów “Batwoman”, “Flasha”, “Supermana i Lois” oraz “Sweet Tootha”; pożegnalny hołd dla “Supergirl”, która zbliża się do epickiego zakończenia po sześciu sezonach; świętowania 100 odcinków “DC Legends of Tomorrow”; pierwsze spojrzenie na nadchodzący nowy dramat “Naomi”; i zapowiedź nadchodzącego odcinka “Stargirl”.

Warner Bros. Games zaprezentuje długo oczekiwane gry “Gotham Knights”, opracowaną przez Warner Bros. Games Montreal, oraz “Suicide Squad: Kill the Justice League”, opracowaną przez Rocksteady Studios.

Wydawnictwo DC uhonoruje spuściznę jednej z największych superbohaterek na świecie i ikony prawdy i równości, Wonder Woman, prezentując trzy nadchodzące komiksy. DC zgłębi jej historię w miniserii DC Black Label Wonder Woman Historia, rozszerzy amazońskie mity z Nubia and the Amazons oraz uhonoruje inspirację, jakiej dostarczyła kobietom na całym świecie, oryginalną powieścią graficzną Wonderful Women of the World. Dodatkowo DC podzieli się szczegółami na temat następnej części epickiego, obejmującego wszechświat komiksowego crossovera Batman/Fortnite, a fani mogą również spodziewać się więcej informacji o nadchodzącym Batman: Fear State, nowej sześcioczęściowej serii Black Manta, która powrocie Milestone Universe i wiele więcej.

HBO Max zaprezentuje ekskluzywne spojrzenie na nadchodzący serial Peacemaker i limitowaną produkcję DMZ. Nie zabraknie też innych niespodzianek i zapowiedzi z nowych serii, a także powrotu ulubieńców, takich jak Titans i Doom Patrol.

Warner Bros. Animation udostępni pierwsze spojrzenia na nadchodzącą limitowany serial Aquaman: King of Atlantis; zajrzymy do trzeciego sezonu animowanego serialu komediowego Harley Quinn i podzieli się tym, co czeka #HarlIvy; przedstawione zostanie bardzo wczesne spojrzenie na kolejny animowany rozdział Mrocznego Rycerza w nowym nadchodzącym seriali Batman: Caped Crusader; będzie też zapowiedź Young Justice: Phantoms (uwaga: będą spoilery!).

Warner Bros Home Entertainment zaprezentuje dwa nadchodzące oryginalne filmy animowane DC: zapowiedź Supermana i reszty Ligi Sprawiedliwości w Injustice, zupełnie nowym filmie animowanym inspirowanym popularnymi grami i komiksem, a także premierę zwiastuna Catwoman: Hunted.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
2
minut
0
3
sekund
0
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):