We wtorek 3 sierpnia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #111
  Burmistrz Nakano ogłasza rozprawę z zamaskowanymi strażnikami, gdy Magistrat rusza przeciwko Unsanity Collective. Batman próbuje zapobiec krwawej łaźni, podczas gdy Strach na Wróble wykonuje swój ostatni ruch… „Fear State” zaraz się rozpocznie!
  Dodatkowa historia: Ghost-Maker zmierzy się ze swoim najbardziej makabrycznym jak dotąd przeciwnikiem … przerażającą Razorline!
 • JUSTICE LEAGUE #66
 • JUSTICE LEAGUE INFINITY #2
 • SUICIDE SQUAD: GET JOKER! #1
  Kiedy Amanda Waller z Task Force X bierze sobie na cel największego wroga Batmana, prosi byłego partnera Mrocznego Rycerza, Jasona Todda, by wytropił Księcia Zbrodni i położył kres jego szaleńczym rządom terroru!
 • THE JOKER PRESENTS : A PUZZLEBOX #1
  Czas na opowieść! Policjanci z Gotham City odkryli tajemnicze zwłoki, magiczne pudełko i rząd morderców złożony z najgroźniejszych złoczyńców miasta siedzących w więziennej celi. Teraz muszą tylko dowiedzieć się, co dokładnie się stało! Na szczęście jeden podejrzany jest chętny do rozmowy. Niestety, to Joker. Scenarzysta Matthew Rosenberg, wspaniały artysta Jesús Merino i wiele wschodzących gwiazd zapraszają Cię do spędzenia nocy w pokoju przesłuchań Gotham Central, aby zrozumieć sens morderstwa, chaosu i tajemnicy – jak powiedział sam Clown Prince of Crime! Czy potrafisz rozwiązać tę zagadkę, zanim wzejdzie słońce?
 • BATMAN: THE ADVENTURES CONTINUE SEASON TWO #3
  Batgirl wyrusza na wojenną ścieżkę po tym, jak dowiaduje się, że Jimmy „The Jazzman” Peake jest wolny i wraca na ulice. Zrobi wszystko, by ponownie go schwytać, zwłaszcza po tym, co Jazzman zrobił jej ojcu, nawet jeśli oznacza to nieposłuszeństwo Batmanowi. Ale czy uda jej się schwytać przestępcę, zanim zostanie zabrany przez innego tajemniczego strażnika, który wkracza na scenę?
 • SUICIDE SQUAD #6
 • CRIME SYNDICATE #6

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
0
1
sekund
0
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):