Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

W grudniu wystartuje nowa 3-częściowa miniseria “Batman: One Dark Knight” której autorem będzie Jock. Pierwszy numer trafi do sprzedaży w USA 7 grudnia.

Kiedy zwykła eskorta GCPD się sypie, Batman znajduje się na niewłaściwym końcu Gotham City pośrodku fali upałów z superzłoczyńcą. Podążaj za Batmanem, gdy ten przemierza dzielnice po dzielnicy przez mroczne Gotham City, wlokąc E.M.P. do w więzieniu Blackgate. Mroczne zakątki Gotham City są pełne niespodzianek… i E.M.P. planuje dostarczyć o wiele więcej wstrząsów nim skończy się noc!

„Myślę, że większość czytelników wie, jak bardzo lubię rysować Batmana, więc byłem zachwycony perspektywą połączenia wizualnego stylu z własną fabułą Batman: One Dark Knight” – powiedział Jock. „Chciałem opowiedzieć pełną napięcia, pełną akcji historię, której akcja toczy się podczas jednej typowej nocy w Gotham City; z wyjątkiem sytuacji, gdy dochodzi do zaciemnienia, jest to noc, która bardzo źle się układa dla Batmana. Nie mogę się doczekać, aby wkrótce zdradzić więcej!”

BATMAN: ONE DARK KNIGHT
Numer 1 z 3
Scenariusz JOCK
Rysunki i okładka JOCK
$6.99 US | 48 PAGES
Variant cover CLIFF CHIANG
1:25 “Blackout” cover LEE GARBETT
W sprzedaży od 7 grudnia

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"