WarnerMedia ogłosiło pełną obsadę nowego serialu animowanego “Batwheels”, skierowanego do przedszkolaków. W roli Batmana usłyszymy Ethana Hawke’a.

Zgodnie ze swoim tytułem “Batwheels” skupia się na wielu pojazdach, które pomagają Bat-rodzinie w walce z przestępczością. Batwheels to zespół inteligentnych supermocnych pojazdów do walki z przestępczością, które pomagają Batmanowi, Robinowi i Batgirl – a także wielu dodatkowym superbohaterom DC – chronić Gotham City. Stworzeni niedawno przez Batkomputer nasi zmechanizowani bohaterowie to w zasadzie dzieciaki z niewielkim lub żadnym doświadczeniem życiowym – innymi słowy, młodzi bohaterowie podobni do przedszkolaków, do których “Batwheels” jest skierowany.

Jacob Bertrand (Cobra Kai) jako Bam – Batmobil i przywódca zespołu Batwheels, podobnie jak jego bohater Batman, ma silne poczucie sprawiedliwości i stara się jak najlepiej poprowadzić drużynę, mimo że nie zawsze jest pewien, czy jest gotowy na to zadanie. Ostatecznie inni Batwheels wiedzą, że mogą na niego liczyć, zarówno jako superkolegę z drużyny, jak i przyjaciela.

Jordan Reed (Chuggington) jako Redbird – sportowy samochód Robina. „Red” to młodszy brat zespołu, zawsze chętny do udowodnienia, że ​​jest godnym pomocnikiem Bama, ale potrafi dawać sobie radę na misji. Jest entuzjastyczny i niezwykle dociekliwy, zadaje mnóstwo pytań, jak mały detektyw.

Madigan Kacmar (Chuggington) jako Bibi – odważny i śmiały motocykl Batgirl jest najszybszy z Batwheels, ale też najmniejszy, więc czasami ma zwyczaj bycia impulsywnym i wskakiwania do akcji bez planu.

Noah Bentley (EElliott from Earth) jako Buff – ten monster truck w stylu nietoperza jest mięśniami zespołu i może przebić się lub przejechać przez każdą przeszkodę na swojej drodze, ale jest także sercem zespołu – łagodnym olbrzymem, który tak naprawdę nie poznał swojej siłę.

Lilimar (Cleopatra in Space) jako Batwing – naddźwiękowy samolot odrzutowy Batmana „Wing” jest z pewnością najbardziej wyrafinowanym i pewnym siebie członkiem zespołu.

Kimberly D. Brooks (DC Super Hero Girls) jako Batcomputer – Przełożona, dyspozytorka i trenerka zespołu jest także dla nich niczym matką. Oprócz szkolenia i doradzania im, musi być tam, aby ich pocieszać, a nawet trzymać ich mechaniczne ręce w razie potrzeby.

Mick Wingert (What If…?) jako Moe – robot mechanik Batmana, który ułatwia naprawy i konserwację jego floty pojazdów. Jest dobrze wyposażonym, bardzo wydajnym mechanikiem, który potrafi naprawić prawie każdą usterkę w pojazdach, ale nie bez zdrowej dawki sarkazmu.

Ethan Hawke (The Good Lord Bird) jako Batman – największy obrońca Gotham City, który chroni ulice przed wszelkimi zagrożeniami. Mimo że Batman nie komunikuje się bezpośrednio z Batwheels, zachowuje się jak postać ojca. Bezwzględnie szukają jego aprobaty i zaufania, gdy walczą u jego boku.

AJ Hudson (The Good Place) jako Duke Thomas/Robin – Cudowny chłopiec, który uwielbia zajmować się wielkimi zagadkami detektywistycznej, gdy stara się udowodnić swoją wartość u boku Batmana

Leah Lewis (Nancy Drew) jako Cassandra Cain/Batgirl – Pierwsza Batgirl pochodzenia azjatyckiego po raz pierwszy przedstawiona w komiksach. Cassandra jest „starszą siostrą”, doświadczoną technologicznie ryzykantką bat-rodziny. Uwielbia jeździć na motocyklu po ulicach Gotham City i zawsze chce być w centrum akcji.

Nadchodzący serial będzie emitowany zarówno w Cartoon Network, jak i HBO Max i będzie można go oglądać na całym świecie na kanałach Cartoon Network.

Źródło: CBR

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
1
3
sekund
3
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):