Z okazji 10 lecia animacji “Batman: Year One” opartej na kultowym komiksie, Warner Bros. Home Entertainment zapowiedział premierę zremasterowanej wersji na 4K Ultra HD Blu-ray i w wersji cyfrowej 9 listopada.

Pierwotnie wydany na Blu-ray i DVD w 2011 roku, Batman: Year One oparty jest na przełomowej historii z 1987 roku DC autorstwa 12-krotnego zdobywcy nagrody Eisnera i członka Eisner Award Hall of Fame, Franka Millera i rysownika Davida Mazzucchelli. Film przedstawia powrót młodego Bruce’a Wayne’a do Gotham City i jego pierwsze próby walki z niesprawiedliwością w roli superbohatera. Miliarder, playboy do walki z przestępczością przybiera postać nietoperza, nawiązuje wczesną więź z młodym porucznikiem Jamesem Gordonem (który już walczy z korupcją wewnątrz wydziału policji), nieumyślnie odgrywa rolę w narodzinach Catwoman i pomaga obalić nieuczciwy system polityczny, który opanował Gotham City.

Wydanie zawierać będzie nowy dodatek – Reinventing Gordon – prezentujący historię Jamesa Gordona poprzez komiksy, animacje i filmy fabularne.

Źródło: The World’s Finest

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
2
4
sekund
1
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):