Od dziś na Netflixie dostępny jest 3. sezon serialu “Titans”.

Usiłujący utrzymać jedność Tytani mierzą się z Czerwonym Kapturem — tajemniczym nowym wrogiem, który chce zetrzeć Gotham City z powierzchni Ziemi.

3×01 – Barbara Gordon
Lekceważąc zagrożenie, Jason rusza do akcji, aby dopaść Jokera. Dick i Bruce spotykają Barbarę Gordon. Kory odbywa niespodziewaną rozmowę telefoniczną.

3×02 – Czerwony Kaptur
Tytani ponownie zwierają szyki, aby powstrzymać groźnego przestępcę, który terroryzuje Gotham City. Dick szuka pomocy w najmniej spodziewanym miejscu.

3×03 – Hank i Dove
Informacje zdobyte przez Dicka wstrząsają Tytanami. Żądny zemsty Hank bierze sprawy w swoje ręce.

3×04 – Kometa
Kory prosi Gara o pomoc w wyjaśnieniu nawiedzających ją wizji. Dick i Doktor Crane ruszają w drogę.

3×05 – Jak Łazarz
Okazuje się, że to Doktor Crane odpowiada za stworzenie Czerwonego Kaptura. Jason chce opracować odtrutkę na śmiertelnie niebezpieczny gaz.

3×06 – Lady Vic
Konflikt między Barbarą i Dickiem przywołuje wspomnienia ich skomplikowanej przeszłości. Nowa morderczyni zostawia swój krwawy podpis.

3×07 – 51%
Plan Crane’a na wywołanie chaosu przez strach nabiera kształtu. Kory i Blackfire zgadzają się dostarczyć komuś niezwykłą przesyłkę. Oracle ponownie łączy się z siecią.

3×08 – Dom
Tim Drake składa Dickowi niezapowiedzianą wizytę. Connor i Blackfire wchodzą na nowy poziom relacji. Crane potrzebuje matczynej rady.

3×09 – Dusze
Rachel chce wykorzystać swoją moc, aby przywrócić życie Donnie. Tim trafia do miejsca zawieszonego między życiem a śmiercią.

3×10 – Mętna woda
Diaboliczny plan Crane’a boleśnie daje się we znaki mieszkańcom Gotham. Dick i Tytani rozważają radykalną zmianę strategii.

3×11 – Rezydencja
Crane wkracza do świata Wayne’a. Gar i Rachel usiłują rozwiązać zagadkę powrotu Czerwonego Kaptura. Ścieżki Donny i Tima przecinają się, a Kory odkrywa rodzinny sekret.

3×12 – Miłość, nie nienawiść
W ogarniętym chaosem Gotham szerzą się pogłoski o śmierci jednego z Tytanów. Dick mierzy się z bolesną przeszłością. Blackfire chce odzyskać to, co jej się należy.

3×13 – Fioletowy deszcz
Aby powstrzymać rozszalałego Crane’a i ocalić Gotham od zagłady, Tytani muszą odłożyć na bok wzajemne animozje.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Świetny sezon, drugi był średni więc nawet nie śledziłem premiery i odcinków trzeciego do pobrania w sieci, ale teraz gdy jest na netflixie, to wiem, że ciężko będzie się doczekać czwartego sezonu. Oby nowe hbo max które ma wreszcie być dostępne w przyszłym roku nie zawiodło i udostępniło odcinki na premierę.

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
0
1
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):