Dzisiaj nakładem wydawnictwa Egmont do sprzedaż trafił komiks “Batman Metal: Batman Death Metal, Tom 2” (240 stron, 89,99 zł).

Batman, Który się Śmieje posiadł moc Doktora Manhattana i planuje przekształcenie wszystkiego na swoje podobieństwo. Rzuca wyzwanie Perpetui, twórczyni multiwersum, i rusza w pościg za Flashem, który ukrył się w mocy prędkości. Tymczasem bohaterowie z Ligi Sprawiedliwości próbują ułożyć plan pokonania obu istot dysponujących nadludzkimi mocami, a Batman, Superman i Wonder Woman trafiają do mrocznego multiwersum, na planety, na których wciąż trwają Kryzysy, które niegdyś toczyły się na Ziemi.

Drugi tom opowieści „Batman: Death Metal” kontynuuje historię stworzoną przez scenarzystę Scotta Snydera i rysownika Grega Capullo (twórców odpowiedzialnych za takie serie jak „Batman” i „Batman Metal”). Ciąg dalszy bestsellerowej historii „Batman Metal” zaskakuje niespodziewanymi rozwiązaniami i swoim rozmachem.

W albumie znajdują się również materiały z zeszytów dodatkowych towarzyszących głównej serii, za które odpowiadają tacy twórcy jak James Tynion IV („Justice League Dark”), Francis Manapul („Flash”), Peter J. Tomasi („Batman & Robin”) i Eddy Barrows (Nightwing).

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach: „Dark Nights: Death Metal” #4, „Dark Nights: Death Metal – Trinity Crisis” #1, „Dark Nights: Death Metal – Robin King” #1, „Dark Nights: Death Metal – Multiversum’s End” #1, „Dark Nights: Death Metal – Rise Of The New God” #1.

Seria/cykl: BATMAN METAL
Scenarzysta: Scott Snyder, James Tynion IV, Peter J. Tomasi
Ilustrator: Greg Capullo, Francis Manapul, Eddy Barrows
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: twarda
Data premiery: 08.12.2021
Liczba stron: 240
Wymiary: 17.0×26.0cm
Cena: 89,00 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
1
1
sekund
0
9
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):