W marcu Sean Murphy powróci z nowym rozdziałem historii rozgrywającej się w White Knight Universe. Pierwszy numer 8-częściowej “Batman: Beyond the White Knight” wydanej w ramach DC Black Label trafi do sprzedaży w USA 29 marca 20222 roku.

Gotham City bardzo się zmieniło w ciągu 10 lat, kiedy Bruce Wayne oddał całą swoją fortunę i trafił do więzienia. Po tym, jak Terry McGinnis kradnie kostium Beyond dla dyrektora generalnego Gotham Motors, Dereka Powersa, Bruce ucieka z więzienia, aby spróbować powstrzymać Terry’ego. Ale żeby to zrobić, będzie musiał skorzystać z pomocy starych przyjaciół… i starych wrogów.

„Naprawdę tęskniłem za pracą w Gotham i wspaniale jest wrócić” – powiedział Murphy. „Rysowanie Neo-Gotham jako ulepszonego, zmodernizowanego krajobrazu przyszłości było świetną zabawą. To ciężka praca, połączenie estetyki Beyond ze światem White Knight. Fani Batmana Beyond i Terry’ego McGinnisa otrzymają wszystko, za co pokochali serial animowany, a także kilka zwrotów akcji.”

BATMAN: BEYOND THE WHITE KNIGHT #1
Numer 1 z 8
Scenariusz Sean Murphy
Rysunki i okładki Sean Murphy
Kolory Dave Stewart
4.99 US | 32 PAGES
W sprzedaży od 29 marca

Przez dekadę wiele może się zmienić, zwłaszcza w Gotham! Batman, czyli Bruce Wayne, może być za kratkami, ale prawdziwi przestępcy wciąż tam są. Dyrektor generalny Gotham Motors, Derek Powers, przejął kontrolę nad aktywami rodziny Wayne’ów i wykorzystuje jego do przekształcenia GTO i miasta, które przysięgli chronić. Przestępczość spadła, ale za jaką cenę?

W mieście pojawił się nowy Batman i tylko Bruce jest w pełni świadomy nadchodzących niebezpieczeństw. Czas na dobre zniszczyć kostium, ale do tego będzie potrzebować pomocy jednego z zapomnianych synów. Nadchodzi Jason Todd… pierwszy Robin?!

W tej ekscytującej kontynuacji komiksowych hitów Batman: White Knight i Batman: Curse of the White Knight scenarzysta/rysownik Sean Murphy zaprasza czytelników do wyjścia poza znane im Gotham, aby odkryć nowe, wciągające spojrzenie na miasto i jego bohaterów. Witamy w Neo-Gotham i świecie Beyond the White Knight.

Źródło: DC Comics


PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
8
minut
1
3
sekund
0
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):