We wtorek 25 stycznia w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1050
  To przełomowy, z większą ilością stron numer “Detective Comics #1050”, a niektóre z największych nazwisk w branży komiksowej są tutaj, aby uczcić Mrocznego Rycerza! Najpierw w czwartej części “The Tower” ujawnia się nikczemna siła utrzymująca pacjentów Arkham Tower w uśpieniu — a powrót tego złoczyńcy na pewno cię zaskoczy! To dramatyczne zakończenie aktu historii Mariko Tamaki o Arkham Tower, ożywionej przez legendarnego Ivana Reisa! Następnie, w czwartej części „House of Gotham”, Matthew Rosenberg i Fernando Blanco zabierają nas do obskurnego czułego punktu kryminalnej elity Gotham przez pryzmat oryginalnego Robina (Dick Grayson) i ujawniają, czego potrzebuje młody człowiek, by przeżyć wśród najgroźniejszych zabójców w DCU. To tour de force najpodlejszych złoczyńców Gotham!
  Wreszcie, po wielkim powrocie do DCU, scenarzysta Mark Waid współpracuje z uber-artystą Detective Comics, Danem Morą, aby zapoczątkować zupełnie nowy dzień dla Batmana… i Supermana? To najlepsza współpraca na świecie, którą musisz przeczytać, aby uwierzyć!
 • BATMAN/CATWOMAN SPECIAL #1
  Niektórym wielkim romansom przeznaczone jest ziścić się. Seria Batman/Catwoman pokazuje czytelnikom romans między Bruce’em Wayne’em i Seliną Kyle, który zmieniał się na przestrzeni ich życia, ale co z ich powiązaniem, zanim zostali poszukiwaczami przygód? Ten specjalny numer, skrupulatnie zilustrowany przez Johna Paula Leona (Batman: Creature of the Night), śledzi życie Seliny Kyle od jej najwcześniejszych dni do jej wejścia do przestępczego podziemia i ujawnia, że Bruce był w nim obecny cały czas. Niezależnie od tego, czy był to los, czy zbieg okoliczności, ta historia daje jeszcze więcej powodów, dla których związek Seliny i Bruce’a jest jednym z najbardziej trwałych romansów w komiksach.
 • ROBIN #10
  Turniej Łazarza dobiegł końca, ale Dusza Matki nie podda się bez walki! Gdy Damian Wayne walczy o los swojej linii rodowej, ostatnia deska ratunku w postaci nieprawdopodobnego sojusznika doprowadzi do poważnej zmiany władzy w DCU! To Robin kontra jego superpotężna prababka w bitwie tak wciągającej, że będziesz potrzebować dodatkowego cukierka toffi z jej małego naczynia, aby to przetrwać!
 • SUPERMAN & ROBIN SPECIAL #1
 • DC VS. VAMPIRES #4
  Batman potwierdził, kto z Ligi Sprawiedliwości został zamieniony w wampira… ale czy zdoła wykonać swój ruch, zanim Liga Sprawiedliwości zwróci się przeciwko niemu? W tym przesiąkniętym krwią rozdziale bohater kontra bohater… plus wskazówka, kim może być nowy Król Wampirów!
 • HARLEY QUINN #11
 • TASK FORCE Z #4
 • TEEN TITANS ACADEMY #11
 • TEEN TITANS GO!/DC SUPER HERO GIRLS: EXCHANGE STUDENTS!
 • CRISIS ON MULTIPLE EARTHS BOOK 2: CRISIS CROSSED


Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
1
8
sekund
4
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):