W ramach promocji “The Batman” do sieci trafił pierwszy fragment filmu ze sceną pogrzebu, który zakłócony zostaje przez wiadomość od Riddlera. Oprócz tego obejrzeć można także dwa krótkie spoty TV.

Wśród produktów związanych z najnowszą produkcją Warner Bros. będzie także seria zegarków od Police, o tym jak się one prezentują można się przekonać w udostępnionym spocie zawierającym fragmenty filmu.

Oprócz tego francuski magazyn Premiere zamieścił fragment wywiadu z twórcami “The Batman”, który opublikowany zostanie w nowym numerze.

https://www.youtube.com/watch?v=w5aGL3Zqxy8
https://twitter.com/TheBatman/status/1484956528918552580

W rozmowie z Premiere Robert Pattinson zdradził kilka informacji na temat stanu psychicznego swojej wersji Batmana:

„W przypadku Batmana obowiązuje zasada: nie wolno mu zabijać. Można to interpretować na dwa sposoby. Albo chce tylko wymierzyć odpowiednią karę, albo chce zabić, ale samokontrola mu to uniemożliwia! Wyobrażałem to sobie w ten sposób od próby do pierwszej walki, wydało mi się to bardziej zabawne: coś w nim po prostu chciało poderżnąć facetowi gardło! Mówiłem sobie, że jeśli spędza noce na ściganiu przestępców, to niemożliwe, żeby nie sprawiało mu to przyjemności. Cierpi i to pragnienie go przytłacza… Jestem pewien, że w tej pierwszej walce udaje mu się przekonać samego siebie, że każdy facet przed nim to ten, który zabił jego matkę (śmiech). A to pozwala mu dać upust swojej wściekłości.”

„Interesujące jest to, że ten Batman praktycznie mieszka w rynsztoku…. Prowadzi życie przestępcze, ale bez popełniania przestępstw! Czułem, że mogę coś z tego wyciągnąć. W każdym razie mogłem grać superbohatera tylko wtedy, gdy był naprawdę brudny! (śmiech.)”

PRZECZYTAJ TAKŻE:

3 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

W scenie na pogrzebie Pattinson nie wypowiedział ani słowa a już przekonał mnie, że będzie najlepszym Bruce Waynem/Batmanem.

Bardzo dobrze biały Mackenzie Bock wygląda jak Gordon bez okularów a czarny Gordon jak Bock w okularach 🙂 🙂
Może okaże się że Bella Real to Talia za wszystkim stoi jej ojciec Ra’s
do tego romans z Bruce i Damian w kolejnych filmach 🙂
Może okaże się że Thomas Wayne, Donald Mitchell należeli do Trybunału Sów, Network czy Ninth Circle

Ależ to ma klimat!!! Cudo, dawać już film. 🙂

za
dni
1
3
6
godzin
1
8
minut
3
3
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):