Na stronach serwisu CBR można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na kwiecień 2022 roku.

BATMAN #122

“SHADOW WAR PART 2”
Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki i okładka HOWARD PORTER
Backup art by TREVOR HAIRSINE
Variant cover by GABRIELE DELL’OTTO
Linking 1:25 variant cover by ROGER CRUZ and VICTOR OLAZABA
1:50 variant cover by JOCK
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 kwietnia
Ra’s al Ghul nie żyje, a Talia chce się zemścić! Batman chce znaleźć Deathstroke’a, zanim zrobią to elitarni zabójcy Talii! Ale Batman zaczyna domyślać się, że w śmierci Ra’sa nie wszystko jest tym, czym się wydaje… i wie, kogo musi przesłuchać, aby uzyskać odpowiedzi… samą Talię! Czy dwoje byłych kochanków może kiedykolwiek znów współpracować? Plus, dodatkowa opowieść przedstawiająca tajną pierwszą walkę między Batmanem a Deathstroke’iem!


DEATHSTROKE INC. #8

“SHADOW WAR PART 3”
Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki PAOLO PANTALENA
Okładka JONBOY MEYERS
Variant cover by CHRIS BURNHAM
Linking 1:25 variant cover by ROGER CRUZ and VICTOR OLAZABA
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 26 kwietnia
Deathstroke i Respawn uciekają! Deathstroke Inc. zostało zniszczone, a jego wspólnicy zabici przez Demon’s Shadow! Deathstroke musi wyjaśnić Batmanowi, dlaczego zabił Ra’s al Ghula… ale najpierw musi przeżyć atak setki zabójczych zabójców!


ROBIN #13

“SHADOW WAR PART 4”
Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki i okładka ROGER CRUZ and NORM RAPMUND
Variant cover by CRYSTAL KUNG
Linking 1:25 variant cover by ROGER CRUZ and VICTOR OLAZABA
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 26 kwietnia
Robin i Ravager dopadli Deathstroke’a i Respawn! Czy uda im się przekonać Deathstroke’a, by poddał się… lub walczył na śmierć i życie? A jakiego zaskakującego odkrycia dokonuje Robin, które szokuje do głębi tę historię? Dodatkowo Batman zagłębia się w spisek stojący za śmiercią Ra’s al Ghula i odkrywa, że jest on większy, niż myślał. Musi wezwać wsparcie… ale nie takie, jakiego można by się spodziewać!


BATMAN BEYOND: NEO-YEAR #1

Scenariusz COLLIN KELLY and JACKSON LANZING
Rysunki i okładka MAX DUNBAR
Variant cover by CHRISTIAN WARD
1:25 variant cover by SIMONE DI MEO
1:100 variant cover by JIM CHEUNG
$3.99 US | 32 pages | 1 of 6 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 kwietnia
Neo-Gotham żyje i zabiło Bruce’a Wayne’a. Odrzuciło Terry’ego McGinnisa jako Batmana i zaoferował omu szansę ucieczki. Terry odrzucił to — jest obrońcą miasta i będzie bronił dziedzictwa Batmana. Teraz Neo-Gotham zrobi wszystko, co w jego mocy, aby zniszczyć Terry’ego, w tym stworzyć zupełnie nowych złoczyńców do walki z nim. Rozpoczyna się pierwszy rok Terry’ego bez Bruce’a Wayne’a… czy ma szansę? Od zespołu kreatywnego wschodzącej gwiazdy Collina Kelly’ego i Jacksona Lanzinga (Kang the Conqueror) oraz Maxa Dunbara (Batman: Urban Legends, Robin) rozpoczyna się nowa przyszłość dla Batmana Beyond!


BATMAN: KILLING TIME #2

Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka DAVID MARQUEZ
Variant cover by KAEL NGU
1:25 variant cover by BEN OLIVER
$4.99 US | 40 pages | 2 of 6 | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 kwietnia
Historia trwa i poleje się krew. Catwoman i Riddler dokonali zbrodni doskonałej i są teraz w posiadaniu najcenniejszego przedmiotu w DCU. Ale jak długo mogą się tego trzymać, mając na ogonie nie tylko Batmana, ale także przerażającego nowego złoczyńcę, znanego po prostu jako Help?


DETECTIVE COMICS #1059

Scenariusz MARIKO TAMAKI and NADIA SHAMMAS
Rysunki i okładka IVAN REIS and DANNY MIKI
Backup Scenariusz SINA GRACE
Backup art by DAVID LAPHAM
Variant cover by LEE BERMEJO
1:25 variant cover by RODOLFO MIGLIARI
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 26 kwietnia
Powiedz mi… kiedy przestępca nie jest przestępcą? Odpowiedź czeka na Ciebie na początku zupełnie nowego wątku na łamach Detective Comics autorstwa Mariko Tamaki igościnnej współautorki Nadii Shammas oraz legendarnego artysty Ivana Reisa! Riddler powraca do Gotham City na wielką skalę, stając się osobowością medialną i wykorzystując swój nowo odkryty wpływ, by siać spustoszenie w Mrocznym Rycerzu. Gdy Batman szuka wskazówek, które mają położyć kres machinacjom Riddlera, zegar tyka dla mieszkańców Gotham, których Edward Nygma umieścił na linii ognia… Następnie w części pierwszej „Gotham Girl: Interrupted” Claire Clover z supermocami powraca do miasta, które pomogło jej zrujnować życie, by podjąć terapię w w nowej Arkham Tower. Ale kiedy nowo odkryte pozory normalności Gotham Girl wstrząśnięte zostają przez tajemnicę morderstwa, odkryje kogoś niespodziewanego w samym sercu zbrodni… siebie.


BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #2

Scenariusz MARK WAID
Rysunki i okładka DAN MORA
Variant cover by TIM SALE
1:25 variant cover by PETE WOODS
1:50 variant cover by JORGE JIMENEZ
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 19 kwietniaBATMAN: BEYOND THE WHITE KNIGHT #2

Scenariusz SEAN MURPHY
Rysunki i okładka SEAN MURPHY
Variant cover by SEAN MURPHY
$4.99 US | 32 pages | 2 of 8
W sprzedaży od 26 kwietnia
17+
Skromne początki Terry’ego McGinnisa zostają ujawnione, gdy Bruce Wayne staje się najbardziej poszukiwanym człowiekiem w Gotham! Z GTO zajmującą się sprawą, czy kapitan Dick Grayson ma wszystko, czego potrzeba, aby dopaść swojego starego mentora? Ojciec kontra syn w kolejnym rozdziale tej ulubionej przez fanów serii! Poza tym nieoczekiwany sojusznik z przeszłości Bruce’a może być kluczem do uratowania przyszłości. Harley Quinn powraca i jest gotowa, by cię znokautować!
Wyjdź poza znane Ci Gotham, aby odkryć nowe, wciągające spojrzenie na miasto i jego bohaterów. Witamy w Neo-Gotham i świecie Beyond the White Knight!


FLASHPOINT BEYOND #0

Scenariusz GEOFF JOHNS
Rysunki EDUARDO RISSO
Okładka DEXTER SOY
Variant cover by EDUARDO RISSO
1:25 variant cover by MAX DUNBAR
$5.99 US | 48 pages
W sprzedaży od 5 kwietnia
Po poświęceniu wszystkiego, aby pomóc Flashowi złożyć wszechświat z powrotem i uratować życie Bruce’owi Wayne’owi, Thomas Wayne budzi się w świecie, o którym myślał, że już nie istnieje. Zmuszony do ponownego założenia maski, Batman przemierza ulice Gotham City, szukając odpowiedzi, dlaczego ten świat nadal istnieje, ale to, co zacznie odkrywać, rzuci go po całym globie. Tutaj zaczyna się polowanie na Clockwork Killera!


FLASHPOINT BEYOND #1

Scenariusz GEOFF JOHNS, JEREMY ADAMS, and TIM SHERIDAN
Rysunki XERMÁNICO
Okładka MITCH GERADS
Variant cover by XERMÁNICO
1:25 variant cover by GARY FRANK
1:50 variant cover by TODD NAUCK
$4.99 US | 32 pages | 1 of 6 | Variant $5.99 US
W sprzedaży od 19 kwietnia
Poszukiwania Clockwork Killera zaprowadzają Batmana do Europy. Bohater staje twarzą w twarz z szalonym królem Aquamanem. W przeddzień zatonięcia Londynu przez Aquamana, Batman infiltruje jego twierdzę i wyrusza na wojenną ścieżkę w poszukiwaniu odpowiedzi. Nic nie ma znaczenia dla Batmana, którego świat już umarł, ale jeśli uda mu się wytropić Clockwork Killera, Thomas może ocalić świat swojego syna i poskładać wszystko na nowo.


THE FLASH: THE FASTEST MAN ALIVE #1

Scenariusz KENNY PORTER
Rysunki RICARDO LÓPEZ ORTIZ
Okładka MAX FIUMARA
Variant cover by ANDY MUSCHIETTI
$5.99 US | 48 pages | Variant $6.99 US
W sprzedaży od 26 kwietnia
Przygoda Barry’ego Allena z Ligą Sprawiedliwości podczas której uratowany został świat sprawiła, że ulubiony syn Central City stał się naprawdę utalentowanym i inspirującym superbohaterem. Ale kiedy w Central City pojawia się nowe zagrożenie w postaci Girdera, Barry zwraca się do Batmana o radę, jak nauczyć się panować nad swoimi mocami. Pod okiem Mrocznego Rycerza The Fastest Man Alive będzie musiał znaleźć sposób na pokonanie tego metalicznego zagrożenia lub zmiażdży go siła Girdera!


JUSTICE LEAGUE #75

Scenariusz JOSHUA WILLIAMSON
Rysunki RAFA SANDOVAL
Okładka DANIEL SAMPERE and ALEJANDRO SÁNCHEZ
Variant covers by ALEX MALEEV, DAN JURGENS and
NORM RAPMUND, and MIKEL JANÍN
1:25 variant cover by SIMONE DI MEO
1:50 variant cover by TONY HARRIS
Team variant cover by TODD NAUCK
$6.99 US | 48 pages | (All on card stock)
W sprzedaży od 19 kwietnia
Specjalny numer ze zwiększoną liczbą stron. Gwiazda wśród scenarzystów Joshua Williamson otwiera początek kolejnej wielkiego wydarzenia DCU! Tutaj wszystko się zaczyna!
Nowa Mroczna Armia złożona z największych złoczyńców DCU uformowała się na obrzeżach Multiverse, a najlepsi i najpotężniejsi bohaterowie łączą siły w epickiej wojnie, aby odepchnąć mrok. W końcu Liga Sprawiedliwości zostaje zabita przez Mroczną Armię i pozostaje tylko jeden ocalały mogący ostrzec pozostałych bohaterów Ziemi o tym, co ich czeka!
OSTATNI NUMERBATGIRLS #5

Scenariusz BECKY CLOONAN and MICHAEL W. CONRAD
Rysunki i okładka JORGE CORONA
Variant cover by MICHAEL CHO
1:25 variant cover by RIAN GONZALES
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 12 kwietnia
Batgirls i Tutor ponownie walczą, ale tym razem w przerażającym, opuszczonym Azylu Arkham! Czy Batgirls mogą powstrzymać Tutora przed użyciem swojej sztuki, by wprowadzić całe Gotham w trans kontroli umysłu? Miejmy nadzieję, że Batgirls znalazły sposób na uniknięcie poddania się, ponownie, jego kontroli! Tymczasem ręce Babs są związane – dosłownie – kiedy staje twarzą w twarz z Spellbinderem.


BATMAN: THE KNIGHT #4

Scenariusz CHIP ZDARSKY
Rysunki i okładka CARMINE DI GIANDOMENICO
Variant cover by RICCARDO FEDERICI
$4.99 US | 40 pages | 4 of 10 | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 19 kwietnia
Podróż Bruce’a Wayne’a do zostania Batmanem trwa nadal w zimnych górach Korei Północnej, gdzie stara się nauczyć legendarnego stylu walki Master Kirigi! To będzie jego najtrudniejsze wyzwanie i może nie przeżyć bez pomocy tajemniczego nowego „przyjaciela”.


BATMAN: URBAN LEGENDS #14

Scenariusz VITA AYALA, MARK RUSSELL, CHE GRAYSON, and RYAN CADY
Rysunki NIKOLA ČIŽMEŠIJA, KARL MOSTERT, BELÉN ORTEGA, TREVOR SCOTT, CAM SMITH, and GIUSEPPE CAMUNCOLI
Okładka KARL MOSTERT
Variant covers by KIM JACINTO and GIUSEPPE CAMUNCOLI
$7.99 US | 64 pages | Prestige
W sprzedaży od 12 kwietnia
Batman i Zatanna są na łasce najnowszej magii DCU! Ace the Bat-Hound i Super-Pets kontra najgorsi złoczyńcy Gotham! Nowe Birds of Prey dowodzone przez Lady Shivę i Katanę? I drużyna Batmana i Question!


BATMAN/CATWOMAN #11

Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka CLAY MANN
Variant covers by TRAVIS CHAREST, JIM LEE, and SCOTT WILLIAMS
$4.99 US | 32 pages | 11 of 12 | (all covers card stock)
W sprzedaży od 12 kwietnia
17+
Po tym ja ledwie udało jej się uciec z jednym ze swoich dziewięciu żyć, Selina trafia na rozdroże. Może podążać ścieżką przestępcy lub zaryzykować bycie bohaterem takim jak Batman. Jest tylko jedna rzecz, którą musi zrobić: złożyć przysięgę, że nigdy nie zabije Jokera. Ale co mogło skłonić ją do złamania tej świętej obietnicy wiele lat później? Dowiedz się tego w przedostatnim numerze tej docenionej przez krytyków serii!


CATWOMAN #42

Scenariusz TINI HOWARD
Rysunki NICO LEON
Okładka JEFF DÉKAL
Variant cover by JENNY FRISON
1:25 variant cover by SOZOMAIKA
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 19 kwietniaDARK KNIGHTS OF STEEL #6

Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki YASMINE PUTRI
Okładka DAN MORA
Variant cover by JOSHUA MIDDLETON
1:25 variant cover by MAHMUD ASRAR
$3.99 US | 32 pages | 6 of 12 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 kwietnia
Królestwa są podzielone. Monarchowie upadli. Rodziny zostały rozerwane. Królestwo Burz, Amazonki i Elsy stoją na krawędzi wojny totalnej. Czy Constantine, Lois Lane i Harley Quinn powstrzymają to, co nadchodzi? A może przepowiednia jest słuszna? Czy Superman i jego rodzina muszą zginąć, aby uratować świat?


FUTURE STATE: GOTHAM #12

Scenariusz DENNIS CULVER
Rysunki GIANNIS MILONOGIANNIS
Okładka SIMONE DI MEO
Variant cover by MIKE BOWDEN
$3.99 US | 32 pages | Black and White | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 12 kwietnia
OSTATECZNE STARCIEZ NASTĘPNYM JOKEREM! Peacekeeper Red, czyli Jason Todd, i Next Batman walczą z Next Jokerem, ale czy ich połączone umiejętności wystarczą? Tymczasem Hunter Panic i Harley Quinn próbują utrzymać przy życiu Tobiasa Whale’a w starciu przeciwko całej armii zjokeryzowanych robotów! Poza tym Nightwing staje się kimś… nowym?


HARLEY QUINN #14

Scenariusz STEPHANIE PHILLIPS
Rysunki i okładka RILEY ROSSMO
Variant cover by DERRICK CHEW
1:25 variant cover by BENGAL
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 26 kwietniaI AM BATMAN #8

Scenariusz JOHN RIDLEY
Rysunki CHRISTIAN DUCE
Okładka STEPHEN SEGOVIA
Variant cover by OLIVIER COIPEL
1:25 variant cover by MATEUS MANHANINI
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 12 kwietniaMONKEY PRINCE #3

Scenariusz GENE LUEN YANG 楊謹倫
Rysunki i okładka BERNARD CHANG 張伯納
Variant cover by INHYUK LEE 이인혁
1:25 variant cover by KIM JACINTO
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 5 kwietnia
Nietoperz wychodzi z worka, gdy Monkey Prince i Pigsy zdają sobie sprawę, czego pragną wszystkie demony na całym świecie — zjedzenie określonych superbohaterów w celu zdobycia ich mocy! A ten demon-pingwin ma na oku… Batmana! Och, Monkey Prince, wystarczy, że musisz ukrywać ogon, kiedy jesteś Marcusem, i jak twoja obręcz powraca, przyczepiona do twojego ciała jako coś innego za każdym razem, gdy próbujesz się jej pozbyć – ale teraz kanibalizm jest również w menu? YOW!


NIGHTWING #91

Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki i okładka BRUNO REDONDO
Variant cover by JAMAL CAMPBELL
1:25 variant cover by SERG ACUNA
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 19 kwietnia
Próba ocalenia miasta, które jest jeszcze w gorszej sytuacji niż Gotham, nie jest łatwym zadaniem, a nawet ktoś taki jak Nightwing potrzebuje dnia wolnego, aby zrelaksować się ze swoim najlepszym przyjacielem i nabrać sił — ale kiedy twoim najlepszym przyjacielem jest Wally West, znany również jako Flash, „doładowanie” może nie być tak relaksujące!


ROBINS #6

Scenariusz TIM SEELEY
Rysunki i okładka BALDEMAR RIVAS
Variant cover by DAVID TALASKI
$3.99 US | 32 pages | 6 of 6 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 19 kwietnia
Gry się skończyły, a pułapki Jenny Wren w końcu pojawiły się wokół Robinów! Czy Cudowni Chłopcy zdołają odkryć prawdę o powiązaniach Jenny z Batmanem, czy też prawdziwy pierwszy Robin raz na zawsze rozerwie Bat-rodzinę nietoperzy?


THE JOKER #14

FINAL ISSUE
Scenariusz JAMES TYNION IV
Rysunki GIUSEPPE CAMUNCOLI and CAM SMITH
Okładka GUILLEM MARCH
Punchline backup Scenariusz JAMES TYNION IV and SAM JOHNS
Punchline backup art by BELÉN ORTEGA
Variant cover by ALAN QUAH and BELÉN ORTEGA
1:25 variant cover by JAMES STOKOE
$5.99 US | 40 pages | (All covers card stock)
W sprzedaży od 12 kwietnia
Wszyscy myśliwi zbierają się w posiadłości Sampsona, gdy nadchodzi brutalne zakończenie pierwszego „sezonu” Jokera! Kule polecą, krew zostanie przelana i czy James Gordon zostanie zmuszony do dokonania wyboru, którego obawiał się od pierwszego numeru?
Dodatkowa historia z Punchline: Punchline jest wolna, a Royal Flush Gang desperacko szuka nowej królowej. Światek przestępczy Gotham City zmienią się na zawsze, a ten ostatni rozdział „Punchline” to dopiero początek.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
3
4
sekund
0
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):