W kwietniu do sprzedaży trafi pierwszy z trzech numerów “The Flash: The Fastest Man Alive”. Historia z komiksu będzie stanowiła wprowadzenie do wydarzeń z filmu “The Flash”, którego premiera planowana jest na listopad. Wydanie zbiorcze dostępne będzie w sprzedaży w październiku.

W kwietniu tego roku scenarzysta Kenny Porter i rysownik Ricardo López Ortiz połączą światy filmów i komiksów w “The Flash: The Fastest Man Alive”, trzyczęściowej serii, która prowadzi do “The Flash”, gorąco wyczekiwanego przygodowego filmu akcji od Warner Bros. Pictures.

W The Flash: The Fastest Man Alive, przygoda Barry’ego Allena z Ligą Sprawiedliwości podczas której uratowany został świat sprawiła, że ulubiony syn Central City stał się naprawdę utalentowanym i inspirującym superbohaterem. Ale kiedy w Central City pojawia się nowe zagrożenie w postaci Girdera, Barry zwraca się do Batmana o radę, jak nauczyć się panować nad swoimi mocami. Pod okiem Mrocznego Rycerza The Fastest Man Alive będzie musiał znaleźć sposób na pokonanie tego metalicznego zagrożenia lub zmiażdży do siła Girdera!

Pierwszy 48-stronicowy numer trafi do sprzedaży we wtorek, 26 kwietnia 2022 r., a wydanie zbiorcze dostępne będzie w październiku. Numer 1 zawiera główną okładkę od Maxa Fiumary z wariantem od reżysera “The Flash”, Andy’ego Muschiettiego. “The Flash” wejdzie na ekrany kin 4 listopada 2022. Ulubieniec fanów Juan Ferreyra odpowiadać będzie za warstwę graficzną w 2. numerze, którego premiera w maju, a Jason Howard przygotuje rysunki do ostatniego numeru, który ukaże się w lipcu.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
5
3
sekund
5
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):