Prime 1 Studio zaprezentowało zdjęcia i szczegóły na temat nowej statuetki prezentującej Batmana z filmu “The Batman”. Za Batman Bonus Version w skali 1:3 trzeba będzie zapłacić 1599 dolarów.

Ta 79 cm wizja Zemsty ma wszystkie najdrobniejsze szczegóły i perfekcyjną barwę znaną filmu! Wykonanie kaptura przywodzi na myśl sposób, w jaki Bruce Wayne samodzielnie stworzył swój kostium. Artyści Blitzwaya zadbali o oddanie realizmu we wszystkich aspektach kostiumu. Zbroja na ciele Batmana ma teksturę tkaniny balistycznej, naciągniętej na twardą zbroję i dokładnie tak wygląda na tej statuetce.

Chociaż Batman okryty jest czernią od stóp do głów, to nasi mistrzowscy malarze byli pewni, że opracowali ostateczne aplikacje do malowania, aby odróżnić jeden materiał od drugiego i jeden element kostiumu od drugiego. Poziom wyrazistości stylu malowania i warstwa detali sprawią, że fani umieszczą tą statuetkę w najbardziej prominentnych miejscach swoich fanowskich jaskiń.

Batman jest gotowy do zemsty na ekscytującej, wysokooktanowej podstawie.Inspirowana elementami tematycznymi Batmobilui jak należy posiada oszałamiające czerwone podświetlenie LED, które przywodzi na myśl ogólny motyw kolorystyczny “The Batman”! Kultowy symbol nietoperza znajduje się dumnie z przodu i na środku, ponieważ tytuł filmu zdobi tył, tuż pod silnikami odrzutowymi.

Statuetka trafi do sprzedaży w okresie czerwiec – wrzesień 2023 roku.

Źródło: Prime 1 Studio

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Mega detale!

za
dni
1
3
0
godzin
2
1
minut
3
3
sekund
2
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):