We wtorek 22 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS #1058
  Upadek Wieży! W epickim finale tej cotygodniowej opowieści o terrorze między nieprawdopodobnymi sojusznikami zawiązują się sojusze, a Bat-rodzina ponownie ocenia swoją strategię w wojnie z przestępczością w Gotham City. Czy Psycho-Pirate będzie najnowszymi oczami i uszami Batmana na ulicach? Czy Koyuki Nakano kiedykolwiek wyzdrowieje po traumatycznych wydarzeniach, których była świadkiem? Ile frajdy będą miały Batgirls wymierzając sprawiedliwość bandytom Pingwina w obskurnym motelu? Odpowiedzi czekają na Ciebie i wiele, wiele więcej w tej katastrofalnej kulminacji! (Z wyjątkiem Batgirls, powiem ci teraz, że odpowiedź brzmi „dużo”).
  Jakby jedna dramatyczne zakończenie nie wystarczyło, finał „House of Gotham” zapiera dech w piersiach, gdy Batman staje przed niemożliwą decyzją: zabić potwora, którego sam stworzył… albo pozwolić innym zginąć w trakcie. „Uratuj pacjenta przed sobą” tak brzmiała rada Thomasa Wayne’a…
 • ROBIN #12
  Demon kontra detektyw! Turniej Łazarza dobiegł końca, a Damian wraca do Gotham jako odmieniony bohater! Ale jest jeszcze jeden przeciwnik, z którym może walczyć na śmierć i życie… on sam. Nie waż się przegapić tego numeru wprowadzającego do epickiego wydarzenia Shadow War!
 • HARLEY QUINN #13
 • TASK FORCE Z #6
 • TEEN TITANS ACADEMY #13
 • BATMAN THE LONG HALLOWEEN: CATWOMAN: WHEN IN ROME DELUXE EDITIONŹródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
7
minut
1
0
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):