Warner Bros. Games udostępniło pierwszy zwiastun gry “MultiVersus”, czyli darmowej platformowej bijatyki w której wśród postaci nie zabraknie Batmana, któremu głosu użyczy Kevin Conroy.

W intensywnych walkach 2 na 2 w MultiVersus multiwersum jest dostępne na wyciągnięcie ręki. Czeka cię starcie z Batmanem i Kudłatym? Spróbuj stawić im czoła z Królikiem Bugsem i Aryą Stark! Ta platformówkowa bijatyka pozwoli ci puścić wodze fantazji i stworzyć najróżniejsze drużyny w rozgrywce kooperacyjnej lub walczyć z innymi o zwycięstwo.

Do wyboru masz między innymi Harley Quinn, Toma i Jerry’ego, Człowieka Finna, Wonder Woman, Stevena Universe’a, Psa Jake’a, Granat, Supermana, a także niezwykłe stworzenie zwane Psoniferem. Każdy wojownik ma wyjątkowe umiejętności, które dynamicznie współgrają z tymi posiadanymi przez inne postaci.

Graj na różnych mapach ze światów postaci, w tym w Jaskini Nietoperza, Domku na drzewie Jake’a i Finna i nie tylko.

Zagraj w nasze innowacyjne kooperacyjne przeżycie 2 na 2, intensywną potyczkę 1 na 1 czy tryb Każdy na każdego dla 4 osób. Możesz też ćwiczyć umiejętności w trybie treningowym lub przetestować je w trybie z rangami. MultiVersus obsługuje rozgrywkę online oraz lokalną.

Broń multiwersum ze znajomymi w dowolnym miejscu i czasie na wszystkich dostępnych platformach. Ułatwi ci to rozgrywka międzyplatformowa i współdzielony system postępów.

Na oficjalnej stronie gry można zapisać się na zamknięte testy alfa, na lipiec są planowane otwarte beta testy.

“MultiVersus” będzie dostępne na konsole PlayStation 5 (PS5) PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz PC w 2022 roku.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
0
5
sekund
0
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):