Forum
Już wkrótce
  • “Batman: Ziemia niczyja. Kataklizm. Wstrząsy wtórne. Tom 2” - 28 lut 2024,
  • “Uniwersum DC według Neila Gaimana” - 28 lut 2024,
  • “Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 1” - 28 lut 2024,
  • “Joker. Operacja specjalna. Tom 1” - 28 lut 2024,

Na stronach serwisu CBR można się już zapoznać z zapowiedziami Bat-tytułów na październik 2022 roku.

BATMAN #128

Scenariusz CHIP ZDARSKY
Rysunki i okładka JORGE JIMENEZ
Backup art LEONARDO ROMERO
Variant cover GABRIELE DELL’OTTO and FRANCESCO MATTINA
1:25 Variant cover RYAN SOOK
1:50 foil Variant cover JOCK
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 4 października
Failsafe zabrał jego rodzinę, sojuszników, a teraz jego miasto… Złamany i pobity Batman wycofuje się do ostatniego miejsca na Ziemi, w którym może się ukryć… ale nic tak naprawdę nie może się ukryć przed Failsafe!
W dodatkowej historii… Batman przygotował swój umysł na wszystko, a przynajmniej tak mu się wydawało. Wracamy do jego wczesnych dni i przerażającej sprawy, która doprowadziła do… Failsafe!


THE RIDDLER: YEAR ONE #1

Scenariusz PAUL DANO
Rysunki STEVAN SUBIC
Okładki BILL SIENKIEWICZ
Variant covers JIM LEE and STEVAN SUBIC
1:25 Variant cover GREG RUTH
1:50 Variant cover TULA LOTAY
1:100 Variant cover KOUTA SASAI
1:250 Variant cover JIM LEE
$4.99 US | 32 pages | 1 of 6 | (All covers card stock)
W sprzedaży od 25 października
Jak pokazano w przebojowym filmie Matta Reevesa “The Batman”, Riddler nie był po prostu zabawnym ekscentrykiem, który lubi gry słowne i zaskakujące wskazówki, ale równie przerażającym złoczyńcą, jak każdy inny w annałach Mrocznego Rycerza. Tutaj możecie zobaczyć, jak Edward Nashton ewoluuje w zagrożenie znane jako Riddler. W jaki sposób nieznany księgowy odkrył mroczne sekrety podziemi Gotham i zbliżył się do zniszczenia całego miasta? Ta sześcioczęściowa miniseria jest bezpośrednim prequelem “The Batman” — szczegółowa, niepokojąca, a czasem szokująca historia człowieka, który nie ma nic do stracenia.
Artysta Stevan Subic debiutuje w amerykańskim komiksie, włączając w to wariant okładki, który jest pierwszą z sześciu zazębiających się okładek. Ta współpraca z Dano dostarcza mrocznej i surowej opowieści o zapomnianym przez społeczeństwo człowieku, który nie chce dłużej pozostać niezauważonym. Niedawny “Conan the Cimmerian” dla francuskiego wydawnictwa Glénat przyniósł mu wielkie uznanie w Europie i niedługo wybije się na całym świecie z serią Batmana, jakiej nie widzieliście wcześniej.


BATMAN – ONE BAD DAY: PENGUIN #1

Scenariusz JOHN RIDLEY
Rysunki i okładka GIUSEPPE CAMUNCOLI
Variant cover JIM LEE
1:25 Variant cover DAN MORA
1:50 Variant cover JAMAL CAMPBELL
1:100 Variant cover BRIAN BOLLAND
Premium Variant cover GIUSEPPE CAMUNCOLI
$7.99 US | 64 pages | Prestige | (All covers card stock)
W sprzedaży od 18 października
Przestępcze przedsięwzięcie Pingwina i Iceberg Lounge zostały skradzioneprzez jego byłego współpracownika, Umbrella Mana. Umbrella Man usunął wszystkie zasady dotyczące przestępczości w Gotham City, które wprowadził Pingwin, a miasto pogrąża się w chaosie. Pingwin jest zepsutym człowiekiem i będzie musiał przemierzać płonące ulice Gotham z pistoletem i jednym pociskiem, tworząc nową załogę, aby odzyskać to, co zbudował. Czy Batman pomoże diabłu, którego zna, czy zmierzy się z diabłem, którego nie zna w postaci Umbrella Ma? Kryminalna opowieść autorstwa Johna Ridleya i Giuseppe Camuncoli, którzy stworzyli docenioną przez krytyków “Other History of the DC Universe” — nie przegapcie tego!


THE JOKER: THE MAN WHO STOPPED LAUGHING #1

Scenariusz MATTHEW ROSENBERG
Rysunki i okładka CARMINE DI GIANDOMENICO
Backup art FRANCESCO FRANCAVILLA
Variant covers LEE BERMEJO and DAVID NAKAYAMA
1:25 Variant cover FRANCESCO MATTINA
1:50 Variant cover BEN OLIVER
1:100 Variant cover HAINING
Madness foil Variant by DAVID NAKAYAMA
$5.99 US | 40 pages | (All covers card stock)
W sprzedaży od 4 października
Świat po raz kolejny wstrzymuje oddech, gdy Joker ponownie uderza! Ale jak daleko chce się posunąć tym razem? Z pokręconych umysłów Matthew RosenbergaTask Force Z, What’s the Furthest Place from Here?) i Carmine’a Di Giandomenico (Batman: The Knight) wyłania się pełna przemocy, oszałamiająca nowa seria, która rozpoczyna się od katastrofalnego końca “Jokera” i podąża za chaosem w Stanach Zjednoczonych. Czy ukochany przez fanów strażnik będzie w stanie zapobiec pewnej tragedii, skoro Clown Prince of Crime wyrusza na swój najdziwaczniejszy kaprys? A może to żart?
W dodatku – Joker ma gorącą randkę, ale będzie potrzebował lustra, żeby się upewnić, że dobrze wygląda. Może Mirror Master może pomóc.


PUNCHLINE: THE GOTHAM GAME #1

Scenariusz TINI HOWARD and BLAKE HOWARD
Rysunki i okładka GLEB MELNIKOV
Variant covers DERRICK CHEW and ROSE BESCH
1:25 Variant cover RAFAEL ALBUQUERQUE
1:50 Variant cover GUILLEM MARCH
1:100 Variant cover MATEUS MANHANINI
$3.99 US | 32 pages | 1 z 6 | Variant $4.99 US (card stock)
SALE 10/25/22
Punchline opuściła więzienie i wróciła na ulice Gotham City. Nie wraca po część tego, co ma do zaoferowania Gotham, wraca po wszystko. Chce zostać królową przestępczości, a przy pomocy jej Royal Flush Gang nikt nie stanie jej na drodze. Ale Punchline zyskała wielu wściekłych wrogów w Gotham, zanim została uwięziona i wszyscy chcą odwetu. Przedstawiamy miniserie, która na nowo zdefiniuje kryminalny krajobraz Gotham City od zespołu kreatywnego Tini Howard (Catwoman, Knights of X), Blake Howard (Batman: Urban Legends) oraz Gleb Melnikov (Robin, Wonder Woman)!


HARLEY QUINN: THE ANIMATED SERIES: LEGION OF BATS! #1

Scenariusz TEE FRANKLIN
Rysunki SHAE BEAGLE
Okładka YOSHI YOSHITANI
Variant cover DAN HIPP
1:25 Variant cover LOGAN FAERBER
1:50 Variant cover JESS TAYLOR
$3.99 US | 32 pages | 1 of 6 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 18 października
Kiedy ostatnio odwiedzaliśmy Harley Quinn, jadła, zaliczała i zabijała – ale teraz nadszedł czas na coś innego. Świeżo po wydarzeniach z sezonu 3. Harley Quinn: The Animated Series, Harley znalazła się w bardzo nieprawdopodobnym zespole — Bat-Family! Tymczasem Poison Ivy przygotowuje się do nowej pracy — przywódczyni Legionu Zagłady! Ale podczas gdy Harley i Ivy dostosowują się do swoich nowych ról, duch z przeszłości Ivy wkracza do walki i zagraża związkowi między ulubioną parą!


BATMAN: GOTHAM KNIGHTS – GILDED CITY #1

Scenariusz EVAN NARCISSE
Rysunki ABEL
Okładka GREG CAPULLO and JONATHAN GLAPION
Variant cover YANICK PAQUETTE
1:25 Variant cover CHRISTOPHER MITTEN
1:50 black-and-white Variant cover JIM LEE and SCOTT WILLIAMS
Wraparound Variant cover JIM LEE and SCOTT WILLIAMS
$4.99 US | 32 pages | 1 of 6 | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 25 października
Tajemniczy wirus zaatakował Gotham City, zmieniając jego ofiary w wściekłych maniaków, którzy dążą do grabieży, kradzieży i wybuchów gniewu. Batman i jego Rycerze Gotham starają się powstrzymać tego dziwnego wirusa podczas badania jego pochodzenia. Ale to nie pierwszy raz, kiedy ta niezwykła choroba opanowała miasto. Wybierz się na wycieczkę do Gotham w połowie XIX wieku i poznaj pierwszego zamaskowanego strażnika miasta — tajemniczego bohatera znanego tylko jako Runaway — ponieważ oni również są uwikłani w tajemnicę tej infekcji! Ta ekscytująca i przerażająca opowieść, podzielona między współczesne Gotham i Gotham z 1847 roku, prowadzi bezpośrednio do nadchodzącej gry Gotham Knights!
Każdy numer będzie również oferować kod, który czytelnicy mogą wykorzystać w grze Gotham Knights na ekskluzywny przedmiot. W numerze 1. czytelnicy otrzymają kod na ekskluzywną wersję skórki dla Batcycle! Czytelnicy, którzy wykorzystają kody na wszystkie 6 numerów, otrzymają specjalny 7. przedmiot!


GOTHAM CITY: YEAR ONE #1

Scenariusz TOM KING
Rysunki i okładka PHIL HESTER and ERIC GAPSTUR
Variant cover RYAN SOOK
1:25 Variant cover DAVID MARQUEZ
$4.99 US | 40 pages | 1 of 6
W sprzedaży od 4 października
Dawniej lśniące miasto nad wodą, dom dla rodzin, nadziei i dobrobytu. To było Gotham i było wspaniałe. Historia jego upadku z łaski, legenda, która miała narodzić Nietoperza, pozostawała nieopowiedziana przez 80 lat. To się wkrótce zmieni.
Tom King i Phil Hester, po raz pierwszy łączą siły, aby opowiedzieć definitywny origin Gotham City: w jaki sposób stało się szambem przemocy i korupcji, jakim jest dzisiaj, i jak skrywało, a następnie uwalniało grzech, który doprowadziło do powstania Mrocznego Rycerza. Dwa pokolenia przed Batmanem prywatny detektyw Slam Bradley wplątuje się w „porwanie stulecia”, gdy niemowlę Wayne’ów znika w nocy… i tak zaczyna się brutalna, twarda, epicka opowieść o człowieku żyjącym na krawędzi i płonącym mieście.


BATMAN INCORPORATED #1

Scenariusz ED BRISSON
Rysunki i okładka JOHN TIMMS
Variant cover JORGE MOLINA
1:25 Variant cover DERRICK CHEW
1:50 Variant cover JEFF SPOKES
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 11 października
Ze stron “Batmana” wychodzi zupełnie nowa, ekscytująca przygoda dla Ghost-Makera i jego zespołu Batman Incorporated! Problemy z zaufaniem zespołu i umiejętności detektywistyczne zostają natychmiast wystawione na próbę, gdy ktoś z niedawnej przeszłości Ghost-Makera i Batmana zostaje brutalnie zamordowany… Czy to odosobniony przypadek, wiadomość do tych dwóch? A może to początek czegoś mroczniejszego i bardziej złowrogiego? (Wskazówka — jest złowrogi i mroczny!)
Zespół kreatywnych Ea Brisson i John Timms wytycza nową przyszłość dla Batman Incorporated w tej ekscytującej nowej serii, pełnej przygód, emocji i niesamowitych nowych członków i złoczyńców!


GCPD: THE BLUE WALL #1

Scenariusz JOHN RIDLEY
Rysunki STEFANO RAFFAELE
Okładka REIKO MURAKAMI
Variant cover FRANCESCO FRANCAVILLA
1:25 Variant cover JORGE FORNES
1:50 case file variant cover
$3.99 US | 32 pages | 1 of 6 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 18 października
Wciąż stosunkowo wcześnie w swojej kadencji jako komisarz GCPD, Renee Montoya postanawia odbudować swój wydział i przywrócić publiczną wiarę w historycznie niespokojną PD w najgorszych warunkach, jakie kiedykolwiek widziano. Ale Renee nie może tego zrobić sama – aby jej plan zadziałał, wszyscy, od najwyższych urzędników, aż po najświeższych oficerów, muszą zmagać się z surową rzeczywistością bycia symbolem prawa i porządku w mieście bohaterów z supermocami i nikczemnych superludzi. DC z dumą przedstawia GCPD: The Blue Wall autorstwa nagrodzonego Oscarem pisarza Johna Ridleya i artysty Stefano Raffaele. Ta sześcioczęściowa miniseria to prowokująca do myślenia i przykuwająca uwagę historia zwykłych ludzi, którzy próbują czynić dobro w wadliwym systemie. Nikt nie powiedział, że ochrona miasta takiego jak Gotham będzie łatwe.


BATMAN VS. ROBIN #2

Scenariusz MARK WAID
Rysunki i okładka MAHMUD ASRAR
Variant cover GREG CAPULLO and FRANCIS MANAPUL
1:25 Variant cover RAFAEL SARMENTO
1:50 Variant cover CLAYTON HENRY
$5.99 US | 48 pages | 2 of 5 | Variant $6.99 US (card stock)
W sprzedaży od 11 października
HOUSE OF SECRETS…HOUSE OF DEATH.
Po niszczycielskim ataku Damiana Wayne’a na jaskinie, Bruce i Alfred uciekają i kończy im się czas! Użytkownicy magii na całym świecie doświadczają niebezpiecznych i śmiercionośnych rozbłysków mocy, a Batman musi rozwiązać tę zagadkę, zanim jego przyjaciele i sojusznicy obrócą się w popiół. Aby rozwiązać tę sprawę, Mroczny Rycerz będzie potrzebował pomocy jednej z największych mistrzyń sztuk magicznych na świecie… Zatanny! Co czeka naszą grupę bohaterów w Domu Tajemnic? Czy Damian zdoła uwolnić się od zaklęcia opętania Nezhy, zanim zamorduje własnego ojca? Wszystko to i wiele więcej w wybuchowym drugim rozdziale Batman vs. Robin!


BATGIRLS #11

Scenariusz BECKY CLOONAN and MICHAEL W. CONRAD
Rysunki NEIL GOOGE
Okładka JORGE CORONA
Variant cover AUDREY MOK
1:25 Variant cover RIAN GONZALES
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 11 października
Batgirls otrzymują pomoc od nikogo innego, jak Maps Mizoguchi i jej brata Kyle’a z Gotham Academy, w rozszyfrowaniu wskazówki, którą znalazły i która może pomóc w ujawnieniu, kto jest zabójcą stojącym za wszystkimi morderstwami na Wzgórzu, co prowadzi ich prosto do… miejskiego zoo…


BATMAN – KNIGHTWATCH #2

Scenariusz J. TORRES
Rysunki i okładka MARCELO DI CHIARA
$2.99 US | 32 pages | 2 of 5
W sprzedaży od 4 października
Kiedy Pingwin ratuje ludzi przed napadem, Batman jest pewien, że nie ma w tym nic dobrego.


BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #8

Scenariusz MARK WAID
Rysunki i okładka DAN MORA
Variant cover TAURIN CLARKE
1:25 Variant cover TRAVIS MERCER
1:50 Variant cover CLAYTON HENRY
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 18 października
„RECKLESS YOUTH” trwa, gdy Superman i Batman walczą o zostanie mentorem nowego Boy Thundera! Key wciągnął zespół World’s Finest w niemożliwy do pokonania dylemat, jakiego nigdy nie doświadczyli, gdy całe Metropolis zostaje śmiertelnie zamknięte!


BATMAN: BEYOND THE WHITE KNIGHT #6

Scenariusz SEAN MURPHY
Rysunki i okładka SEAN MURPHY
Variant cover FIONA STAPLES
1:25 Variant cover SEAN MURPHY
$4.99 US | 32 pages | 6 z 8 | (All covers card stock)
W sprzedaży od 25 października
Po latach rywalizacji to starcie na które czekaliście… Jason Todd kontra Dick Grayson! Kto jest najlepszym Robinem? Sprawdź ten numer! Dodatkowo, z pomocą nieoczekiwanego nowego sojusznika, Bruce Wayne zamierza na dobre pokonać Dereka Powersa. Ale czy nowo odkryte moce złowrogiego milionera okażą się zbyt duże dla byłego Batmana?


BATMAN: FORTRESS #6

Scenariusz GARY WHITTA
Rysunki i okładka DARICK ROBERTSON
Variant cover JORGE MOLINA
$3.99 US | 32 pages | 6 of 8 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 25 października
Po odnalezieniu Fortecy Samotności Batman i jego pospiesznie zebrani sojusznicy szybko odkrywają, że jest ona równie zabójcza, co budząca podziw. Czy Mroczny Rycerz potrafi znaleźć broń, która odepchnie najeźdźców, gdy obcy przetrzymują świat jako zakładnika, podczas gdy bohaterowie polują na Supermana? A może jego niesforna drużyna ulegnie dysfunkcji i zdradzie, zanim zdołają ocalić świat?


BATMAN: THE AUDIO ADVENTURES #2

Scenariusz DENNIS McNICHOLAS
Rysunki ANTHONY MARQUES and J. BONE
Okładka DAVE JOHNSON
Variant cover MICHAEL ALLRED
$3.99 US | 32 pages | 2 of 7 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 25 października
Batman staje twarzą w twarz z ninja, którzy przedzierają się przez podziemny światek Gotham. Gdy Mroczny Rycerz spogląda na groźnych napastników, dowiaduje się więcej o ich misji, a także o imieniu tego, któremu służą: Głowa Demona, Ra’s al Ghul. Tymczasem coś grasuje w kanałach Gotham City, istota, której umysł został wypaczony przez ciemnofioletowy świt Jokera!


BATMAN: THE KNIGHT #10

Scenariusz CHIP ZDARSKY
Rysunki i okładka CARMINE DI GIANDOMENICO
Variant cover RICCARDO FEDERICI
$4.99 US | 40 pages | 10 z 10 | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 18 października
Podróż Bruce’a Wayne’a po całym świecie dobiegła końca — czy jest gotowy na brutalny egzamin końcowy? Uznana seria zbliża się do szokującego, kulminacyjnego końca, gdy ten młody Mroczny Rycerz zmierzy się z ostateczną próbą!


BATMAN: URBAN LEGENDS #20

Scenariusz JIM ZUB, JOEY ESPOSITO, CHRIS BURNHAM, and NADIA SHAMMAS
Rysunki MAX DUNBAR, SERGIO ACUNA, CHRIS BURNHAM, and JAHNOY LINDSAY
Okładka MAX DUNBAR
Variant covers JORGE CORONA and EDWIN GALMON
$7.99 US | 64 pages | Prestige
W sprzedaży od 11 października
Jim Zub i Max Dunbar zabierają nas do świata Batmana, łowcy potworów! Czym jest Klub Morderstw i jak zamierzają na zawsze wstrząsnąć światem Batmana na początku czteroczęściowej historii Joeya Esposito i Sergio Acuñy? Epicka saga Alfreda Chrisa Burnhama dobiega końca! A Nadia Shammas i Jahnoy Lindsay tworzą zabójcze opowiadanie o rodzicielstwie, w którym Batman i Talia al Ghul walczą o duszę ich syna, Damiana.


CATWOMAN #48

Scenariusz TINI HOWARD
Rysunki i okładka NICO LEON
Okładka JEFF DÉKAL
Variant cover SOZOMAIKA
1:25 Variant cover TULA LOTAY
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 18 października
Czy nie nienawidzisz, kiedy po prostu dochodzi do przypadkowego spotkania twoich obecnych i byłych kochanków? Zdecydowanie tak jest w przypadku Catwoman, ponieważ drogi Valmonta i Batmana przecinają się! Czy Batman jest zazdrosny, czy tylko zaniepokojony, że Selina spotyka się z międzynarodowym przestępcą, który również jest mordercą? Jest kilka granic, których po prostu nie przekraczasz, Kocie, i nie każda uwaga jest dobrą uwagą.


DC VS. VAMPIRES #10

Scenariusz MATTHEW ROSENBERG and JAMES TYNION IV
Rysunki OTTO SCHMIDT
Okładka GUILLEM MARCH
Variant cover NATHAN SZERDY
1:25 Variant cover JOHN GIANG
$3.99 US | 32 pages | 10 of 12 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 25 października
Wojna o Ziemię przybiera decydujący obrót, gdy bohaterowie przygotowują się do kontrataku! Czy Supergirl i jej zespół w Australii mogą uciec w kosmos? Czy infiltracja Gotham City przez Birds of Prey pozostanie nie zauważona przez Króla Wampirów? Czy Green Arrow może uratować ludzkie bydło z Farmy Krwi? Szokujące odpowiedzi czekają!


DETECTIVE COMICS #1065

Scenariusz RAM V
Rysunki RAFAEL ALBUQUERQUE
Okładka EVAN CAGLE
BackupScenariusz SI SPURRIER
Backup art HAYDEN SHERMAN
Variant cover JIM LEE, SCOTT WILLIAMS, and ALEX SINCLAIR
1:25 Variant cover MARTIN SIMMONDS
1:50 pencil Variant cover JIM LEE
$4.99 US | 40 pages | Variant $5.99 US (card stock)
W sprzedaży od 25 października
Rodzina Orgham w dramatyczny sposób przybyła po traumatycznych wydarzeniach w dokach w Gotham i jest gotowa odzyskać ziemię należącą do ich rodziny… angielskiego nazwiska, które możesz lepiej znać jako Arkham. Gdy Bruce Wayne i młody książę Orgham Arzen dyskutują o tym, jak obaj chcą zmienić Gotham na lepsze, wydaje się, że Batman i Orghamowie mogą mieć różne sposoby na zrobienie tego…


FUTURE STATE: GOTHAM #18

Scenariusz DENNIS CULVER
Rysunki GEOFFO
Okładka SIMONE DI MEO
Variant cover CARLOS D’ANDA
3.99 US | 32 pages | Black and White | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 11 października
OSTATNI NUMER! To ostatnia walka Batmana z największym zagrożeniem Gotham! Kto ostatecznie wygra wojnę Batmanów? A co pozostanie z miasta, kiedy wszystko zostanie powiedziane i zrobione? Dla nikogo to nie wygląda to dobrze.


HARLEY QUINN #23

Scenariusz STEPHANIE PHILLIPS
Rysunki i okładka MATTEO LOLLI
Variant cover LEIRIX
1:25 Variant cover RACHTA LIN
1:50 Variant cover MEGAN HUTCHINSON-CATES
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 25 października


I AM BATMAN #14

Scenariusz JOHN RIDLEY
Rysunki i okładka CHRISTIAN DUCE
Variant cover HOWARD PORTER
1:25 Variant cover CAANAN WHITE
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 11 października
Zagadka pary brutalnych morderstw zostaje rozwiązana, rodzi się bohater, a bohaterska scheda zostaje przekazana. Zakończenie intensywnej sagi „She Got Next” rozlegnie się echem od Nowego Jorku aż do Gotham City, gdy stworzy kolejne rozdziały zarówno dla Jace’a Foxa, jak i Renee Montoyi.


NIGHTWING #97

Scenariusz TOM TAYLOR
Rysunki i okładka BRUNO REDONDO
Variant cover JAMAL CAMPBELL
1:25 Variant cover SERGIO ACUÑA
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 18 października
…Batgirl daje Nightwingowi odpowiedź. I długo rozmawiają ze sobą o tym, co to oznacza.


POISON IVY #5

Scenariusz G. WILLOW WILSON
Rysunki MARCIO TAKARA
Okładka JESSICA FONG
Variant covers STJEPAN ŠEJIĆ and DAVID TALASKI
1:25 Variant cover TULA LOTAY
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 4 października
Witaj kochanie, jesteś absolutnie żałosny. Wiesz o tym? Na szczęście dla ciebie tata jest w domu i jest tutaj, aby wszystkie złe uczucia zniknęły. Gdy Ivy przygotowuje się do międzynarodowej misji ratowania Ziemi, na jej drodze stoi tylko jedna rzecz – odważny mężczyzna, któremu Ivy ukradła swoje moce.


SWORD OF AZRAEL #3

Scenariusz DAN WATTERS
Rysunki i okładka NIKOLA ČIŽMEŠIJA
Variant cover STEVE BEACH
1:25 Variant cover JORGE CORONA
$3.99 US | 32 pages | 3 of 6 | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 4 października
Droga Jean-Paul Valley do prawości trwa, gdy odkrywa przedpotopowy tygiel, który nadał kształt wieki temu pierwszemu Azraelowi. Pochowane głęboko w sercu aktywnego wulkanu, jego sale kryją tajemnice Zakonu Świętego Dumasa… i wielkiej bestii, która przeżyła to wszystko.


TIM DRAKE: ROBIN #2

Scenariusz MEGHAN FITZMARTIN
Rysunki RILEY ROSSMO
Okładka RICARDO LÓPEZ ORTIZ
Variant cover DAN MORA
1:25 Variant cover RILEY ROSSMO
1:50 Variant cover JORGE CORONA
$3.99 US | 32 pages | Variant $4.99 US (card stock)
W sprzedaży od 25 października
Aby złapać złodzieja, Tim będzie musiał… ukraść diament? O nie, co w ciebie wstąpiło, Tim? To Tim Drake jakiego nie znacie! Plus: najgorsze morderstwo w bibliotece, Gotham Marina w niebezpieczeństwie, a Bernard nie odpowiada na telefony Tima!


PRZECZYTAJ TAKŻE:

Kalendarium
Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"