Swoje figurki wzorowane na bohaterze filmu “The Batman” przygotowało Queen Studios. Ta bardzo szczegółowa figurka będzie dostępna w wielu wersjach. Dwie wersje Batmana, dwie Bruce’a Wayne’a oraz zestaw kolekcjonerski z Batmanem i Bruce’em Wayne’em. Wysokie na 12 cali figurki mają stroje z tkaniny i liczne akcesoria i części wymienne.

Edycja Standardowa zawiera Batmana w masce i bez, z wyrzeźbionymi włosami, oraz liczne wymienne dłonie, zdejmowany magnetyczny Batarang. W zestawie są również batarangi, wyrzutnia haków, pistolet na bomby samoprzylepne z dwoma pociskami, działająca latarka, flara, pięć zestawów kart Riddlera i podstawka. Batman Premium Edition ma wersję z ukorzenionymi włosami plus dodatkowo komputer.

Bruce Wayne Standard Edition zawiera głowę z wyrzeźbionymi włosami, garnitur i marynarkę, wiele wymiennych dłoni, banknot o wartości 100 dolarów, kluczyki do samochodu, karty Riddlera z kopertami, znaki z protestów Riddlera i podstawkę. Bruce Wayne Premium Edition ma wersję głowy z ukorzenionymi włosami.

Edycja „All-In” Batman i Bruce Wayne Deluxe Edition zawiera wszystko z obu wersji Premium. Dodatkowo zawiera również bat-sygnał w skali 1/6 z funkcją podświetlania. Bat Signal będzie można także kupić osobno.

Źródło: ToyArk

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
4
minut
5
7
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):