W ostatnim okresie, na naszej stronie pojawiły się różne aktualizacje, kolejne odcinki podcastu Z Groty Nietoperza, także recenzje dwóch pierwszych tomów “Batman Knightfall” oraz filmu “DC Liga Super-Pets”. Nie zabrakło też kolejnych informacji o nawiązaniach do Batmana w różnych serialach, czy filmach.

Nawiązania do Batmana
Kolejny przegląd nawiązań do Batmana, których nie zabrakło m.in. w takich filmach jak “Licorice Pizza”, “Sonic the Hedgehog 2”, “Supereroi, czy serialach animowanych jak “American Dad i “The Simpsons”.
Kliknij tutaj, aby przeczytać

Batman Knightfall, Tom 2: Upadek Mrocznego Rycerza (recenzja)
Drugi tom polskiego wydania “Batman Knightfall” od wydawnictwa Egmont wypada zdecydowanie lepiej od poprzedniego. Wygrywa przede wszystkim konkretną historią, którą opowiada od początku do końca.
Kliknij tutaj, aby przeczytać


DC Liga Super-Pets (recenzja)
Filmy o superbohaterów nie muszą ograniczać się tylko do ludzi. Celując w młodszych widzów Warner Bros. postanowiło wypuścić “DC Liga Super-Pets”. Wszyscy lubią zwierzaki, a takie z supermocami jeszcze bardziej.
Kliknij tutaj, aby przeczytać


Batman Knightfall, Tom 1: Prolog (recenzja)
Historią otwierającą album jest “Venom”, czyli pięć zeszytów serii “Batman: Legends of the Dark Knight” z 1991 roku (a także wydanie specjalne TM-Semic nr 4/94, pt. “Jad”). … W prologu “Knightfall” nie mogło zabraknąć “Zemsty Bane’a” przybliżającej genezę zamaskowanego przeciwnika Mrocznego Rycerza.
Kliknij tutaj, aby przeczytać


Z Groty Nietoperza #12 (podcast)
Alan Grant, 10 lat The Dark Knight Rises, Batman: Knightfall tom 2 i inne polskie premiery komiksowe


Batman razy trzy: Ego i inne opowieści, vs Bigby oraz 80 Years of the Bat Family (video)
Radek tym razem przygląda się trzem różnym tytułom w ramach jednego materiału. Jest klasyk cenionego artysty, jest trochę o postaciach ze świata Batmana, a także crossover dwóch różnych światów. Czego chcieć więcej?


Z Groty Nietoperza #11 (podcast)
Tim Sale, 30-lecie Powrotu Batmana, komiks Kevina Conroya, Batman: Nieopowiedziana legenda


Z Groty Nietoperza #10 (podcast)
Neal Adams oraz George Pérez, Joker/Harley: Zabójczy umysł, Batman: Unburied, Justice League #75


10 najlepszych okładek Norma Breyfogle’a (video)
Radek “Rado” Liszewski prezentuje swój osobisty przegląd 10 najlepszych okładek komiksów z Batmanem, które wykonał Norm Breyfogle – jeden z najpopularniejszych artystów związany z postacią Mrocznego Rycerza w Polsce za sprawą materiału, jaki wydawał w latach 90. TM-Semic.

Pod koniec znajduje się również krótki, bonusowy przegląd Wojtka “kelena” Nelca.


Young Justice 4×15
Pamiętacie o Legionie Przyszłości? Bohaterowie znowu się pojawiają i tym razem otwarcie nawiązują kontakt z Supermanem. Więc nie można zapominać o tym co się wydarzyło, bo prędzej czy później kolejne elementy układanki zaczynają tworzyć pełny obraz.
Kliknij tutaj, aby przeczytać


Young Justice 4×14
Rozpoczynamy nowa przygodą, w podwodnym świecie Atlantydy i nie tylko. Możemy podziwiać nowe sceneria oraz poznać bohaterów, którym nie poświęcano wiele czasu.
Kliknij tutaj, aby przeczytać


Z Groty Nietoperza #9 (podcast)
Knightfall od Egmontu, Joker w The Batman, Batman: The Detective, Batman Beyond the White Knight #1

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
8
minut
0
2
sekund
3
8
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):