W ramach promocji gry “Gotham Knights” do sieci trafiły nowe materiały. Zwiastun prezentujący postać Red Hooda oraz materiał video przybliżający stworzenie przez twórców nowego Gotham City i jego 400 letniej historii.

W grze nie tylko zobaczymy jak obecnie prezentuje się Gotham City, ale także jakie było wcześniej.

“Myślę, że zrobiliśmy bardzo duże Gotham City, ale to co jest naprawdę wyjątkowe dla Gotham Knights to jego gęstość,” mówi game director Geoff Ellenor. “Czasami szukam czegoś lub walczę z przestępczością i nie zdaję sobie sprawy jak blisko mnie dzieje się coś innego, co będę chciał zbadać. Głębia zakamarków do eksplorowania jest ogromna i wydaje mi się, że to jest unikalne dla Gotham Knights.”

“Jedną z rzeczy, które kochamy w Trybunale Sów, poza tym że to nowy i świeży dodatek do kanonu Batmana, to fakt, że są zagrożeniem wcielonym w samo Gotham City przez ich historyczne pochodzenie, o którym nie wie nawet Batman,” mówi dyrektor kreatywny Patrick Redding. “To zagrożenie jest tak intymnie połączone z miastem, które uważa za swoje, które zna jak własną kieszeń, które patrolował od dekad. To bardzo przerażająca wizja. To, że operowali wszystkim z cienia, pociągając za sznurki, używając ich mocy i bogactwa w ten sposób i podoba im się, że Batman ich nie zauważył. To straszny motyw.”

“Mając to na uwadze, wiedzieliśmy że potrzebujemy nadać Gotham historii, aby ukazać sposoby w jakie wpleciony jest w to wszystko Trybunał. To uczucie, że to Gotham jest przeciwnikiem w pewien sposób, a Trybunał Sów jest tego ucieleśnieniem.”

“Chcemy, by Trybunał Sów sprawiał wrażenie jakby maczał palce we wszystkim,” mówi projektant otwartego świata, Kristofor McMahan.. “Jeśli udasz się do większego miasta w Północnej Ameryce, często zbudowane jest ono na gruzach innego. Jak Chicago, był pożar więc budowano na zgliszczach. Bo nie warto było przebudowywać, niszczyć i przebudowywać.”

“Więc podziemia pozwalają nam odkryć to skrzyżowania miasta. Mamy obszary, w które wpadasz, idziesz dalej i widzisz rzeczy, o których nie wiedziałeś, że tam są, nie wiedziałeś, że na nich zostało zbudowane miasto. Myślę, że to naprawdę fajny element, którego nie ma większość gier – próbujemy pozwolić graczowi zerknąć za kurtynę miasta, wyjść pod jego powierzchnię oraz widzieć je z góry z większych budynków i nie tylko.”

Więcej informacji na temat twoerzenia przez twórców Gotham City znajdziecie na stronach IGN.

Źródło: IGN

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
4
5
sekund
0
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):