We wtorek 4 października w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • GOTHAM CITY: YEAR ONE #1
  Dawniej lśniące miasto nad wodą, dom dla rodzin, nadziei i dobrobytu. To było Gotham i było wspaniałe. Historia jego upadku z łaski, legenda, która miała narodzić Nietoperza, pozostawała nieopowiedziana przez 80 lat. To się wkrótce zmieni.
  Tom King i Phil Hester, po raz pierwszy łączą siły, aby opowiedzieć definitywny origin Gotham City: w jaki sposób stało się szambem przemocy i korupcji, jakim jest dzisiaj, i jak skrywało, a następnie uwalniało grzech, który doprowadziło do powstania Mrocznego Rycerza. Dwa pokolenia przed Batmanem prywatny detektyw Slam Bradley wplątuje się w „porwanie stulecia”, gdy niemowlę Wayne’ów znika w nocy… i tak zaczyna się brutalna, twarda, epicka opowieść o człowieku żyjącym na krawędzi i płonącym mieście.
 • BATMAN #128
  Failsafe zabrał jego rodzinę, sojuszników, a teraz jego miasto… Złamany i pobity Batman wycofuje się do ostatniego miejsca na Ziemi, w którym może się ukryć… ale nic tak naprawdę nie może się ukryć przed Failsafe!
  W dodatkowej historii… Batman przygotował swój umysł na wszystko, a przynajmniej tak mu się wydawało. Wracamy do jego wczesnych dni i przerażającej sprawy, która doprowadziła do… Failsafe!
 • THE JOKER: THE MAN WHO STOPPED LAUGHING #1
  Świat po raz kolejny wstrzymuje oddech, gdy Joker ponownie uderza! Ale jak daleko chce się posunąć tym razem? Z pokręconych umysłów Matthew RosenbergaTask Force Z, What’s the Furthest Place from Here?) i Carmine’a Di Giandomenico (Batman: The Knight) wyłania się pełna przemocy, oszałamiająca nowa seria, która rozpoczyna się od katastrofalnego końca “Jokera” i podąża za chaosem w Stanach Zjednoczonych. Czy ukochany przez fanów strażnik będzie w stanie zapobiec pewnej tragedii, skoro Clown Prince of Crime wyrusza na swój najdziwaczniejszy kaprys? A może to żart?
  W dodatkowej historii – Joker ma gorącą randkę, ale będzie potrzebował lustra, żeby się upewnić, że dobrze wygląda. Może Mirror Master może pomóc.
 • BATMAN – KNIGHTWATCH #2
 • HARLEY QUINN: THE ANIMATED SERIES: LEGION OF BATS! #1
  Kiedy ostatnio odwiedzaliśmy Harley Quinn, jadła, zaliczała i zabijała – ale teraz nadszedł czas na coś innego. Świeżo po wydarzeniach z sezonu 3. Harley Quinn: The Animated Series, Harley znalazła się w bardzo nieprawdopodobnym zespole — Bat-Family! Tymczasem Poison Ivy przygotowuje się do nowej pracy — przywódczyni Legionu Zagłady! Ale podczas gdy Harley i Ivy dostosowują się do swoich nowych ról, duch z przeszłości Ivy wkracza do walki i zagraża związkowi między ulubioną parą!
 • POISON IVY #5
  Witaj kochanie, jesteś absolutnie żałosny. Wiesz o tym? Na szczęście dla ciebie tata jest w domu i jest tutaj, aby wszystkie złe uczucia zniknęły. Gdy Ivy przygotowuje się do międzynarodowej misji ratowania Ziemi, na jej drodze stoi tylko jedna rzecz – odważny mężczyzna, któremu Ivy ukradła swoje moce.
 • SWORD OF AZRAEL #3
  Droga Jean-Paul Valley do prawości trwa, gdy odkrywa przedpotopowy tygiel, który nadał kształt wieki temu pierwszemu Azraelowi. Pochowane głęboko w sercu aktywnego wulkanu, jego sale kryją tajemnice Zakonu Świętego Dumasa… i wielkiej bestii, która przeżyła to wszystko.
 • DARK CRISIS ON INFINITE EARTHS #5
 • MULTIVERSITY: TEEN JUSTICE #5
 • BATMAN: THE LONG HALLOWEEN DELUXE EDITION THE PREQUEL: HAUNTED KNIGHT

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
2
7
sekund
3
3
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):