W październiku do sprzedaży ma trafić polskie wydanie publikacji “Batman. Kompletny przewodnik” (“Batman The Ultimate Guide”) autorstwa Matthew K. Manninga.

Absolutny must have dla fanów uniwersum DC!

Ta wyjątkowa publikacja o najpopularniejszym superbohaterze DC przybliża postać Batmana, jego niesamowitą gamę broni i pojazdów, „rodzinę” sojuszników i jego listę groźnych złoczyńców, w tym Jokera, Catwoman, Harley Quinn, Riddlera, Pingwina, Bane’a, Stracha na Wróble, Killer Croca i wielu innych.

Ten kompletny tom przedstawia ekscytującą historię Batmana, nie pomijając szczegółów jego wyczynów w ostatnich fabułach DC, takich jak Odrodzenie, Batman. Metal i Batman. Death Metal oraz Miasto Bane’a. Zawiera szczegółowy harmonogram kluczowych wydarzeń z życia Bruce’a Wayne’a, znanego również jako Batman, Batman. Kompletny przewodnik jest wypełniony efektownymi kolorowymi grafikami z oryginalnych komiksów i jest wymarzonym zakupem dla legionu fanów Mrocznego Rycerza z całego świata.

Poznaj całą historię Batmana, ze wszystkimi szczegółami jego zapierających dech w piersiach przygód i bitew, sojuszników, burzliwego życia miłosnego i budzącej grozę galerii łotrów.
Tekst przełożyli Tomasz Sidorkiewicz, Bartosz Czartoryski i Marek Starosta, tłumacze specjalizujący się w superbohaterskich komiksach.

Premiera “Batman. Kompletny przewodnik” 12 października. Cena okładkowa liczącej 216 stron publikacji to 149,95 zł.

Źródło: Empik.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
0
godzin
2
2
minut
4
8
sekund
3
5
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):