We wtorek 29 listopada w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • DETECTIVE COMICS 2022 ANNUAL #1
  Jako wilkołak Gael przeżył wiele pokoleń, więc odwiedził krainę Gotham … setki lat temu. Wybierz się z powrotem do renesansowego Gotham z XVIII wieku z Gaelem na ziemi Arkham, aby przypomnieć sobie, gdzie dokładnie zakopał coś ważnego, co teraz musi odkopać. A zrządzeniem losu Mroczny Rycerz w mieście również wydaje się szukać czegoś spoza czasu… swojej drogi powrotnej do domu do teraźniejszości.
 • BATGIRLS 2022 ANNUAL #1
  To zakręcony piątek, kiedy Batgirls budzą się w nie swoich ciałach! To niemożliwe, prawda? To tylko rzeczy, które widzisz w filmach? Tyle że Oracle widziała to już wcześniej i jedyną osobą, która może mieć antidotum na zamianę ciał z powrotem… jest Batman! A co gorsza, Lady Shiva konfrontuje się z córką o coś… i to od Steph zależy, czy przez to przejdzie!
 • NIGHTWING 2022 ANNUAL #1
  Kim jest Heartless? Dowiedz się, kto kryje się za platynową maską i dlaczego zbiera serca tylko niektórych ofiar, a innych nie… i dlaczego sam nie ma serca.
  Następnie: Bitewing: Rok pierwszy! Śledź Haley w jej pierwszym roku ze swoimi ludźmi, Nightwingiem i Batgirl i zobacz, jak wgryzła się w zbrodnię w pierwszym roku, gdy została Bitewingiem!
 • DC’S GRIFTER GOT RUN OVER BY A REINDEER #1
  Ho-ho-ho, nadszedł czas, aby udekorować korytarze holly…er, Harley Quinn, Batmanem i innymi twoimi ulubionymi supergwiazdami DC!
  Kto trafił na Listę Grzecznych? Hawkman? Black Canary? Czy to Animal Man jest na liście niegrzecznych? I jak Grifter znalazł się na celowniku tych nieznośnych reniferów! Zdobądź jeden dla siebie i dodatek do skarpety ukochanej osoby (cieszymy się, że to zrobiłeś!) podczas tej świątecznej piosenki!
 • JUSTICE SOCIETY OF AMERICA #1

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Renesansowego Gotham z XVIII wieku?

za
dni
1
3
6
godzin
1
9
minut
4
2
sekund
5
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):