Szybciej niż wcześniej zapowiadano, bo już dziś 28 listopada, do sprzedaży nakładem wydawnictwa Egmont trafił 4. tom serii “Batman” z cyku Uniwersum DC, pt. “Zabobonna zgraja” (59,99 zł, 168 stron).

Po ataku na Azyl Arkham w Gotham panują strach i dezinformacja. Strach na Wróble ponownie atakuje! Jeszcze nigdy nie był tak zdeterminowany, aby zdestabilizować miasto i zasiać strach w sercach mieszkańców. Podczas gdy Batman próbuje się dowiedzieć, jaki jest prawdziwy cel ataków Stracha na Wróble, nowy burmistrz – wrogo nastawiony do całego ruchu samozwańczych obrońców prawa – zamierza podpisać umowę z Saint Industries, tajemniczą korporacją, która ma własny plan, jak zaprowadzić porządek w mieście. Co gorsza, grupa znana jako Kolektyw Nadpoczytalności chce dzięki kradzieżom zdobyć fundusze na nową technologię, która ma na stałe zmienić przyszłość Gotham. 

W tym tomie pierwszy raz pojawiają się Miracle Molly, poznajemy tez przerażającą genezę Peacekeepera-01. 

Czwarty tom serii „Batman – Zabobonna zgraja” rozpoczyna sagę, która na zawsze zmieni świat Mrocznego Rycerza. Za scenariusz odpowiada James Tynion IV („Batman/Wojownicze Żółwie Ninja”), a za rysunki Jorge Jiménez („Liga Sprawiedliwości”). 

Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach „Batman” #106-111 oraz fragmenty „Infinite Frontier” #0. 

Scenarzysta: James Tynion IV
Ilustrator: Jorge Jimenez
Tłumacz: Tomasz Sidorkiewicz
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 168
Wymiary: 16.7×25.5cm
Data premiery: 28.11.2022
Cena: 59,99 zł

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
0
minut
4
3
sekund
4
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):