We wtorek 28 lutego w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • THE RIDDLER: YEAR ONE #3 
  Edward kontaktuje się z córką ofiary mafii, która może mieć wgląd w ich operację. Tymczasem jego szef w firmie księgowej uważa, że istnieją powody do podejrzeń co do płatności Wayne Industries na rzecz Bruce’a Wayne’a. A w swoim najbardziej śmiałym posunięciu Edward idzie pod przykrywką do firmy odpowiedzialnej za ukrywanie bardzo poufnych dokumentów. To, co odkryje, może doprowadzić do jego najbardziej szokującego odkrycia!
 • BATMAN: JOURNEY INTO KNIGHT #8 
 • BATMAN: GOTHAM KNIGHTS – GILDED CITY #5
  Zarażony wirusem Golden Iris Virus, najskrytsze pragnienia Red Hooda wypłynęły na powierzchnię i zostaje pokonany przez jedną rzecz: pragnienie zemsty na Batmanie! Kiedy indziej, w XIX-wiecznym Gotham, Runaway i Vandal Savage kontynuują śledztwo w sprawie tajemniczej choroby, która opanowała miasto. Dołącz do nas w przedostatnim rozdziale prequelu pełnej akcji gry Gotham Knights.
 • BATMAN VS. ROBIN #5 
  CZY OJCIEC I SYN POGODZĄ SIĘ… CZY BĘDĄ WALCZYĆ?
  Wulkan Lazarus odcisnął swoje piętno na planecie Ziemia, ale skutki wojny Bruce’a i Damiana Wayne’a są dalekie od zakończenia. Minęła długa droga od początkowych napięć, które wbiły klin między ojca i syna na łamach Teen Titans, ale czy topór wojenny jest wreszcie gotowy do zakopania? Nowy, odważny rozdział w życiu Batmana i Robina rozpoczyna się w tym epickim ostatnim numerze!
 • DETECTIVE COMICS #1069  
  Batman bada zamrożonego Azmera, którego dał mu Mr Freeze, i dokonuje ogromnego odkrycia dotyczącego starożytnych demonów. W międzyczasie Azmer zaczyna wylewać się na ulice Gotham, kontrolując bezbronnych ludzi i te biedne dusze, na których miastu nie zależy… wszystko po to, by spełnić rozkazy Orghams. Następnie, w dodatkowej historii, jaki rodzaj umowy zawarli Orghamowie z Mr.Freeze’em i czy on również jest kontrolowany przez Azmera?
 • TIM DRAKE: ROBIN #6 
  Ostateczne starcie! Tim Drake staje twarzą w twarz ze złoczyńcą, który drwi z Tima, używając swoich metaludzkich mocy do tworzenia upiornych zwierząt. Kiedy tożsamość tego Moriarty’ego zostaje ujawniona, w marinie rozpętuje się piekło. Czy Tim może utrzymać sprawy na powierzchni, jednocześnie zajmując się swoim związkiem z Bernardem?
 • DC/RWBY #1 
 • PUNCHLINE: THE GOTHAM GAME #5 
  BITWA O PORT ROYAL! Gdy Bluebird i Nightwing desperacko szukają Cullena, ekspansja Punchline w gangu Royal Flush przybiera przerażający technologiczny obrót. Eksperymenty nanotechnologiczne, które prowadziła z wynikiem 1:0, pozwolą jej stworzyć armię robotów A.C.E. i nic nie przebije ręki pełnej asów… Nightwing i Bluebird czeka świat pełen bólu.
 • HARLEY QUINN #27 
 • BATMAN: THE IMPOSTER 

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
7
minut
2
2
sekund
2
4
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):