DC Comics zapowiedziało kolejne wydarzenie, które rozegra się na łamach głównych tytułów wydawnictwa.

W lipcu rozpocznie się miniseria “Knight Terrors”, w której Batman, Superman i Wonder Woman znajdują ciało jednego ze swoich pierwszych wrogów w Hall of Justice. Śledztwo prowadzi ich przez krainę żywych, poza krainę umarłych, do królestwa koszmarów. Jedynym sposobem na uratowanie świata jest wezwanie na pomoc nietypowego bohatera, Deadmana.

„Uwielbiam komiksy grozy i wspaniale było wnieść energię do Dawn of DC. Knight Terrors ukazuje horrorową stronę naszych bohaterów, gdy zupełnie nowy złoczyńca konfrontuje ich z najgorszymi koszmarami” — powiedział Joshua Williamson. „To świetna zabawa i przerażające wydarzenie, które zgromadzi wszystkich bohaterów i złoczyńców DC, będzie też kilka niespodzianek!”

Wydarzenie skupione na horrorach przejmie linię wydawniczą DC w lipcu i sierpniu i będzie wzbogacone o liczne 2-częściowe miniserie, stworzone przez gwiazdorskie zespoły kreatywne, które jeszcze nie zostały ogłoszone. W każdej miniserii pojawi się superbohater lub superzłoczyńca DC, który zmierzy się ze swoimi najgorszymi koszmarami w „Nightmare Realm”. Superbohaterowie powinni być ostrożni, ponieważ cokolwiek przydarzy im się w Nightmare Realm, odbije się również na Waking World.

Przedsmak tego co czego bohaterów poznamy już w maju. Legendarny artysta komiksowy Chris Bachalo (Doctor Strange, Deadpool) powraca do DC po raz pierwszy od ponad 20 lat i wraz z Williamsonem i Porterem pomaga fanom rzucić okiem na Knight Terrors podczas Free Comic Book Day, 6 maja, przygotowując “Dawn of DC Knight Terrors Free Comic Book Day Special Edition”. Po długiej nocy walki z przestępczością ze swoim ojcem, Batmanem, Damian Wayne śpi. Ale horrory atakują jego nastoletnie sny. Damian widział wiele, ale w tym koszmarze jest coś innego.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
4
godzin
1
6
minut
2
8
sekund
4
0
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):