We wtorek 7 lutego w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #132
  Wredne ulice Gotham City stały się jeszcze bardziej wredne, gdy Harvey Dent i Killer Croc przemierzają ulice, brutalizując populację. Gdzie jest Batman i dlaczego nie odpowiedział na krzyki miasta w niebezpieczeństwie?! Czy Bruce Wayne znajdzie odpowiedzi, zanim złapie go tajemnicza Czerwona Maska?
  A w dodatkowej historii polowanie Tima Drake’a na Batmana trwa. Czy najnowszy Superman Metropolis, Jon Kent, będzie w stanie pomóc Cudownemu Chłopcu rozwiązać tę Multiwersalną zagadkę, czy też obaj wpadną w konflikt z zbyt potężnym Toymanem?!
 • BATMAN & THE JOKER: THE DEADLY DUO #4
  Dzień próby! Zdolność Batmana i Jokera do działania jako zespół zostaje wystawiona na największą jak dotąd próbę, gdy zostają zrzuceni z nieba do pędzącego pociągu! Czy ich sojusz się utrzyma, nawet jeśli pędząca lokomotywa nie?
  W międzyczasie Mroczny Rycerz zwrócił się o pomoc do Nightwinga i Catwoman, aby pomogli mu w dochodzeniu, ale gdy więcej części Gordona zostanie wysłanych do kwatery głównej GCPD, czy do czasu znalezienia jakichkolwiek wskazówek, będzie jeszcze co uratować z komisarza?
 • GOTHAM CITY: YEAR ONE #5
  Pobity, posiniaczony i zdradzony Slam Bradley nigdy nie powinien był wiązać się z Wayne’ami. Czy w obliczu tragicznego obrotu wydarzeń i miasta na skraju pożaru ten twardy prywatny detektyw może zakończyć niemożliwą sprawę?
 • HARLEY QUINN: THE ANIMATED SERIES: LEGION OF BATS! #5
 • LAZARUS PLANET: NEXT EVOLUTION #1
  BOHATEROWIE ZOSTANĄ WYKUCI!
  Dobro i zło, yin i yang… wszystkie strony ludzkości zostaną przemienione przez wydarzenie Łazarza… a w uniwersum DC jedno jest pewne: bohaterowie zawsze powstaną. W tym specjalnym numerze odkryjemy niektóre z niesamowitych nowych mocy nadanych bojownikom o wolność w przyszłości… i zobaczymy, jakie niebezpieczeństwa czekają tych pogromców złoczyńców. Jakiego sekretu szuka Flatline w sercu kwatery głównej Talii al Ghul? Czy Red Canary może zaprowadzić porządek w wymykającym się spod kontroli mieście? Jaki sekret skrywa bohaterski Dead Eye, który będzie go prześladował na zawsze? Wejdź do zupełnie nowej legendy dzięki fantastycznemu debiutowi Vigil!
 • POISON IVY #9
  TO NUMER, NA KTÓRY WSZYSCY CZEKALIŚCIE!
  Zgadza się! Harley Quinn — lekarka, fashionistka, bohaterska kryminalistka, szalona kryminalistka i dziewczyna Poison Ivy — przybyła na Zachodnie Wybrzeże, by spędzić trochę czasu ze swoim numerem jeden! Do jakiego rodzaju szalenie lubieżnego i hojnie niedorzecznego szaleństwa wpadnie ulubiona para DCU?
  Nie będziesz chciał przegapić ani jednej części — gwarantujemy to!
 • THE DC UNIVERSE BY DWAYNE MCDUFFIE
 • THE JOKER: THE MAN WHO STOPPED LAUGHING #5
  Puk, puk! Kto tam? Właśnie tego próbuje się dowiedzieć Joker. Ale gdy zbliża się do mężczyzny, który wydaje mu się, że jest nim, Jason Todd depcze mu po piętach. A Jason ma świetny żart o małym dziecku i łomie. Być może już to słyszałeś. Jest zabójczy.

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
8
godzin
0
7
minut
4
1
sekund
3
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):