Forum
Już wkrótce
  • “Batman Detective Comics. Zgaduj-zgadula i inne opowieści. Tom 4” - 06 mar 2024,
  • "Nieskończony Kryzys: Zemsta i sumienie" (WKDCBiZ) - 27 mar 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1"Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 1 - 10 kwi 2024,

Według doniesień Production Weekly, zdjęcia do „The Batman Part II“ mają rozpocząć się w listopadzie 2023 roku. Ekipa ma pracować w Warner Bros. Levensden Studios.

Matt Reeves ponownie wyreżyseruje i napisze scenariusz wraz z Mattsonem Tomlinem. Robert Pattinson powróci jako Batman. Premiera zaplanowana jest na 3 października 2025 roku.

Źródło: Production Weekly

PRZECZYTAJ TAKŻE:

8 komentarzy
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Jedynka dobra, ale nie rozwaliła jak Batman Begins.

The Batman jest lepiej zmontowany niż Batman Begins i kostium Batmana jest lepszy więc… trochę rozwaliła.

Rozwaliła, bo wygrywa z nim dwoma elementami?

Kostium z Begins zdecydowanie lepszy od Battinsona.

Uważam że rzucanie terminami pokroju “rozwalił”, kiedy widać że sami filmowcy widzieli błędy orginalnego filmu jest dość nie adekwatne. Skoro kostium był tak dobry, czemu go zmieniono w Sequelu? To raz a dwa, dwa elementy bo inne są na podobnym poziomie. Ja lubię trylogie Nolana ale nie udawajmy że to te filmy są doskonałe. Mroczny Rycerz ma jeden z największych błędów scenariuszowych w historii mainstrimowego kina gdzie liczba zabitych przez Denta ludzi po prostu się nie zgadza i nikt nie pomyślał by to naprawić w poście. Czy to czyni film fatalnym? Oczywiście że nie ale nie udawajmy że nie ma żadnych błędów w Trylogii a wszystkie następne filmy to nie mają do nich startu.

Ale @Kutman tylko wyrazi swoją opinię. Dla niego The Batman “nie rozwalił” tak, jak pierwszy Batman Nolana, i tyle. To, czy sami twórcy widzieli błędy swojego filmu nie ma tu żadnego znaczenia, bo on może ich nie dostrzegać i uważać film za doskonały.

Czemu zmieniono kostium? Ponieważ: a) chciano zwiększyć wygodę aktora i kaskaderów; i b) więcej kostiumów = więcej zabawek. Dla mnie batsuit z Batman Begins pozostaje #1 pośród jego filmowych strojów.

Nie mam pojęcia o jakim błędzie scenariuszowym TDK piszesz. Gordon rzucił “5 zabitych” jedynie zakładając, że Dent zabił dwóch swoich strażników w szpitalu, Wurtza oraz Maroniego z kierowcą, ale dokładnej liczby nie znał, bo przecież dopiero chwilę wcześniej dowiedział się, że Harvey’owi odwaliło. Tu akurat nie widzę żadnego problemu, choć w fabule TDK jest sporo dziur i uproszczeń scenariuszowych, które można by wypunktować.

Okej piszę o błędzie scenariuszowy bo James Gordon nie istnieje i nie rzucił losowej liczby, sam powiedziałem że ta liczba nie ma znaczenia. więc nie wiem czemu to podnosisz. Uważam że trochę za bardzo się trzymamy jako fani nostalgii. Wszystko co stare zawsze jest lepsze. Chcę trochę ruszyć ten dyskurs do przodu. Ja rozumiem że lubisz ten strój i to jest absolutnie okej, ale jednak warto prócz swojego gustu brać też pod uwagę jakość tego co się lubi. Nie każdy lubiany przez nas produkt jest dziełem perfekcyjnym. To tylko chciałem pokazać tym komentarzem. Sam zerkam przychylnym okiem na większość Bat-filmów może z wyłączeniem “Batmana i Robin”. Mają swoje wady i zalety ale są produkcje po prostu lepsze od innych. Jak bardzo filmem mojego dzieciństwa nie byłby “Batman” z 1989 roku nie zmieni to faktu że to pusta, ładnie nakręcona wydmuszka w porównaniu do wielu późniejszych iteracji na dużym ekranie. Nie lubię niedoceniania jakościowych produkcji na rzecz tych które miło siedzą w naszej pamięci.

Jeszcze serial z Oswaldem no i Joker 2 ale to inny świat więc Bruce też może być inny jak w komiksach Batman Who Laughs, Grim Knight, Omega …

The Batman 2 może być jakby co z komiksów mogą brać tytuły typu Shadow of the bat …

Kalendarium
Sonda

Najlepszy okładka (Golden & Silver Age):

Sonda

Najlepszy plakat z "The Batman"