Forum
Już wkrótce
  • "JLA - Liga Sprawiedliwości: Saga o błyskawicy" (WKDCBiZ) - 24 kwi 2024,
  • "Mroczny kryzys na Nieskończonych Ziemiach. Tom 2" - 15 maj 2024,
  • "Nightwing. Bitwa o serce Blüdhaven. Tom 2" - 29 maj 2024,
  • "Batman. Pogromca sprawiedliwości. Tom 2" - 29 maj 2024,

Cały czas powiększa się obsada serialu “Gotham Knights”. W produkcji pojawi się postać dobrze znana fanom Batmana, Joe Chill, zabójca rodziców Bruce’a Wayne’a. W kryminalistę wcieli się Doug Bradley (“Hellraiser”).

Chill pojawi się w 6. odcinku serialu. Po pięćdziesięciu latach gnicia w celi śmierci, Joe ma zostać stracony. Jednakże “Patron Saint of Bad Guys” nie zamierza pozwolić, by jego sekrety umarły razem z nim.

„Przy obsadzaniu kultowej roli Joe Chilla, prawdopodobnie człowieka, który stworzył Batmana, braliśmy pod uwagę tylko jedno nazwisko – Doug Bradley. Potrzebowaliśmy aktora pewnego formatu, który oddałby sprawiedliwość tak przełomowej postaci w kanonie DC Comics” – napisali w oświadczeniu współtwórcy serialu Chad Fiveash, James Stoteraux i Natalie Abrams. „A kto lepiej wcieli się w rolę klasycznego diabła z Gotham niż człowiek, którego legendarny portret innego klasycznego diabła – Pinheada w serii Hellraiser – nadal przeraża pokolenia fanów horrorów?”

Źródło: Variety

PRZECZYTAJ TAKŻE:

1 Komentarz
Oldest
Newest
Inline Feedbacks
View all comments

Wierzyć mi się nie chce, że Doug się na to zgodził. Teraz będę rozdarty, czy obejrzeć ten odcinek, gdzie się pojawia, bo jestem jego fanem, czy być twardym i trzymać się od tej chały z daleka. Jak żyć.

Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "Joker: Folie À Deux"

Zobacz wyniki

Sonda

Najlepsza okładka (Dark Age):