Dzisiaj do sprzedaży trafił 41. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Liga Sprawiedliwości: Końce i początki” w cenie 44,99 zł (w prenumeracie 39,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “Nieskończony Kryzys: Poświęcenie” – będzie można kupić 15 marca.

W roku 1987, po ponad 25 latach, dobiegła końca “Amerykańska Liga Sprawiedliwości”, seria będąca pod wieloma względami ikoną epoki srebrnej i brązowej. Tytułowy zespół został rozwiązany w trudnych warunkach – po śmierci kilku bohaterów i w atmosferze niesnasek. Lecz był to zaledwie wstęp do nowego początku i pojawienia się nowej ekipy, która powstała jak Feniks z popiołów z burzliwych wydarzeń opisanych w crossoverze “Legendy”. To nowe wcielenie, znane odtąd jako “Liga Sprawiedliwości”, ma walczyć z niesprawiedliwością na skalę międzynarodową – o ile tylko członkowie drużyny przestaną walczyć… ze sobą.

W niniejszym tomie naszej kolekcji, opisującym kres Amerykańskiej Ligi Sprawiedliwości i początek nowej Ligi Sprawiedliwości, znajdziecie również esej porównujący obie serie na tle ówczesnych, przełomowych wydarzeń, a także posłowie scenarzysty J.M. DeMatteisa.

Autorzy: J.M DeMatteis
Rysunki: Luke McDonnell, Keith Giffen, Kevin Maguire

Liczba stron: 288

Tom zawiera: Justice League Of America #258–261; Justice League #1–6; Justice League International #7

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
9
godzin
1
2
minut
5
4
sekund
2
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):