Warner Bros. Home Entertainment udostępniło kolejną porcję zdjęć z filmu animowanego “Batman: The Doom That Came” inspirowanego powieścią graficzną z 2001 roku autorstwa Mike’a Mignoli, Richarda Pace’a i Troya Nixeya. Tym razem fani mają okazję zobaczyć jak w tej elseworldowej wersji prezentować się będą: Pingwin, Killer Croc, Talia al Ghul oraz Mr. Freeze.

Tam, gdzie kończy się wyprawa profesora Oswalda Cobblepota, zaczyna się “Batman: The Doom That Came To Gotham”, gdy Bruce Wayne i jego załoga odkrywają opuszczony statek Cobblepota, w tym jego szczegółowy dziennik. Ale ekspedycja Wayne’a nie może znaleźć śladu profesora, nawet gdy ewoluujący Cobblepot i jego pingwiny uważnie ich obserwują z wysokości. David Giuntoli (Grimm, A Million Little Things) ponownie wciela się w rolę Bruce’a Wayne’a i Mrocznego Rycerza, podczas gdy William Salyers (The Regular Show) ponownie wciela się w Pingwina jako Cobblepot.

W wersji elseworldowej Killer Croca może być jeszcze bardziej groźny niż jego zwykły wygląd, zwłaszcza że masywne stworzenie działa pod bezlitosnymi rozkazami Talii al Ghul – lub góruje nad Batmanem w “Batman: The Doom That Came To Gotham”. David Giuntoli (Grimm, A Million Little Things) użycza głosu Batmanowi/Bruce’owi Wayne’owi po “Batman: Soul of the Dragon.

Jak przystało na Freeze’a w wersji elseworld, Grendon ukazuje się Bruce’owi Wayne’owi i jego rodzinie jako zamrożone, nieśmiertelne zwłoki, które są oddane złej istocie wypuszczonej na niczego niepodejrzewający świat. Weterani filmów animowanych DC, David Giuntoli (Grimm, A Million Little Things) i David Dastmalchian (Dune, The Suicide Squad, Ant-Man) użyczyli głosu odpowiednio Bruce’owi Wayne’owi/Batmanowi i Grendonowi w “Batman: The Doom That Came To Gotham”.

Talia al Ghul wydaje się być integralną częścią niespokojnych cieni ogarniających miasto w “Batman: The Doom That Came To Gotham”. Trzykrotnie nominowana do nagrody Emmy, Emily O’Brien (Constantine: City of Demons, Days of Our Lives) ponownie wciela się w rolę Talii al Ghul po grze “Gotham Knights”.

Źródło: Batman on Film

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
0
9
minut
5
4
sekund
0
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):