Na polską premierę “Gotham Knights” na HBO Max trzeba jeszcze poczekać do 23 marca, ale już można obejrzeć zdjęcia z odcinków 2. i 3. oraz zapoznać się z opisem 4. odcinka.

“Scene of the Crime” – premiera 21 marca

POSZUKIWANIE ODPOWIEDZI – Próbując oczyścić swoje imię, Turner (Oscar Morgan), Duela (Olivia Rose Keegan), Cullen (Tyler DiChiara), Harper (Fallon Smythe) i Carrie (Navia Robinson) wracają na miejsce zbrodni w poszukiwaniu dzienników Bruce’a Wayne’a. W międzyczasie zagłębiający się w śledztwo Harvey (Misha Collins) zaczyna się zastanawiać, czy Turner jest mimo wszystko niewinny. Natomiast Stephanie (Anna Lore) zostaje wezwana na przesłuchanie po tym, jak GCPD podejrzewa, że może pomagać Turnerowi.

“Under Pressure” – premiera 28 marca

ROZBICIE GANGU MUTANTÓW — Po tym, jak ich przywódca zostaje pokonany przez Carrie (Navia Robinson), Gang Mutantów bierze odwet na Gotham, biorąc zakładników podczas dorocznej Gali Założycieli, zmuszając Turnera (Oscar Morgan), Duelę (Olivia Rose Keegan) i Harper ( Fallon Smythe), do wyjścia z ukrycia i uratowania mieszkańców Gotham. Gdzie indziej Cullen (Tyler DiChiara) infiltruje GCPD po tym, jak zespół odkrywa możliwy związek między Court of Owls a śmiercią innego członka rodziny Wayne’ów. Wreszcie Harvey podejmuje ważną decyzję dotyczącą swojej przyszłości.

“Of Butchers and Betrayals” – premiera 4 kwietnia

Po odkryciu kilku potencjalnych tropów w swoim śledztwie Turner (Oscar Morgan) i Harper (Fallon Smythe) badają możliwy związek między śmiercią Bruce’a Wayne’a a tajemniczą śmiercią prawnika. Tymczasem Carrie (Navia Robinson) i Duela (Olivia Rose Keegan) udają się do domu opieki, aby przesłuchać Eunice (gościnnie Veronica Cartwright). W Dzwonnicy Stephanie (Anna Lore) opowiada Cullenowi (Tyler DiChiara) o swoim życiu w domu, podczas gdy Harvey (Misha Collins) dokonuje niepokojącego odkrycia.

Źródła: Spoiler TV (1, 2, 3)

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
7
godzin
0
1
minut
5
9
sekund
4
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):