We wtorek 21 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN: ONE BAD DAY – RAS AL GHUL #1
  DLACZEGO BATMAN NIE URATUJE ŚWIATA?!
  Od wieków Ra’s al Ghul chciał ocalić Ziemię przed najgorszymi z ludzkości przez wieki mu się to nie udawało. Ostatnio jego największą przeszkodą był Detektyw Mroczny Rycerz, Batman. Ra’s zaoferował Batmanowi szansę bycia częścią jego nowego porządku świata, ale Batman odmówił. Przez lata szalała ich zimna wojna, ale to już koniec. Ra’s usunie Batmana z równania i uratuje świat, odtwarzając go na swój obraz i przynosząc pokój i dobrobyt, na które zasługują wszystkie dusze o dobrym sercu na tej Ziemi. Nie przegap tej epickiej tragedii stworzonej przez gwiazdorski zespół kreatywny Toma Taylora (Nightwing, Superman: Son of Kal-El, DCeased) i Ivana Reisa (Detective Comics, Blackest Night): ostatni odcinek specjalny One Bad Day, i jeden z najbardziej epickich jak dotąd.
 • BATMAN/SUPERMAN: WORLD’S FINEST #13
  GDZIE SIĘ PODZIAŁ METAMORPHO?
  Na łamach World’s Finest Batman, Robin i Superman przemierzyli niektóre z najbardziej kultowych miejsc DCU i połączyli siły z Teen Titans, Doom Patrol i Supergirl, ale nic z tego nie przygotuje ich na to, co muszą zrobić na całym świecie w poszukiwaniu Rexa Masona, znanego również jako Metamorpho, the Element Man! Najwspanialsza najdziwniejsza przygoda na świecie zaczyna się tutaj!
 • CATWOMAN #53
  Szefowie mafii z Gotham podejrzewają, że ich własna przywódczyni, Eiko z klanu Hasigawa, zdradza ich kodeks, zakładając kostium Catwoman. Czy Gotham jest wystarczająco duże dla dwóch Catwoman? Catwoman nie dogaduje się dobrze z innymi, ale ta kotka będzie potrzebował pomocy Tomcata, by trzymać się z dala od celownika mafii. W międzyczasie Selina przysparza sobie kilku własnych wrogów w więzieniu, zwłaszcza więźniów, których umieszcza tam jej były, Batman.
 • DCEASED: WAR OF THE UNDEAD GODS #7
 • DC’S LEGION OF BLOOM #1
  Jak ogłosić koniec zimy? Powitaj wiosnę, świętując najbardziej zielone i najwspanialsze DC. Gdy kwiaty rozkwitną, wdychaj zapach Swamp Thing. Zobacz, jak Blue Beetles wylatują z Titans West. Wybierz Captain Carrot lub dwóch z ogrodu Floronic Mana, ale unikaj Poison Ivy. Sezon może minąć w mgnieniu oka, ale nie martw się — takie historie trwają wiecznie. Och, Wonder Woman też tam będzie!
 • GCPD: THE BLUE WALL #6
  Gdy Gotham City jest w stanie paniki z powodu niedawnych morderstw, a GCPD ugina się pod ciężarem powiązań departamentu ze zbrodniami, czy komisarz policji Renee Montoya może przywrócić pokój bez przekraczania granicy? Jaką cenę jest gotowa zapłacić, by zrobić to, co słuszne?
 • HARLEY QUINN: THE ANIMATED SERIES – LEGION OF BATS #6
 • NIGHTWING #102
  Nightwing jest świetnym przywódcą, nie tylko dlatego, że Batman go wyszkolił, ani ze względu na sposób, w jaki wychował go Alfred, ani nawet dlatego, że ma złote serce – to dzięki jego przyjaciołom, a teraz, gdy Tytani są z nim w Blüdhaven, mogą razem zabłysnąć… to idealny moment, by demon ciemności Neron coś z tym zrobił.
 • HARLEY QUINN (2021) VOL 03: VERDICT
 • MULTIVERSITY TEEN JUSTICE

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
2
1
sekund
2
6
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):