We wtorek 7 marca w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #133
  Wszyscy w końcu wariuje. A potem należą do przerażającej Czerwonej Maski! Ale Gotham City ma nowego wybawcę. Uderza z cienia, ekshumuje zmarłych i jest znany tylko jako… Batman. A w naszej dodatkowej historii Tim Drake kontynuuje poszukiwania Batmana, podczas gdy on i Superman, Jon Kent, łączą siły, by powstrzymać terror Toymana!
 • THE JOKER: THE MAN WHO STOPPED LAUGHING #6
  Jokerowi tak bardzo podoba się słoneczna, ciepła pogoda w Los Angeles, że postanowił zostać… i zaangażować się w lokalną politykę! Pięści Kate Spencer mogą jednak mieć coś do powiedzenia!
 • POISON IVY #10
  Zanim Ivy wyruszy w podróż powrotną do Gotham, nasza zielona nikczemność skupia się na kochającej grzyby hollywoodzkiej celebrytce z lifestylową marką i spa, przy której na radarze Ivy pojawia się kilka czerwonych flag. A wszystko to dlatego, że biedna Janet z HR chciała trochę R&R przed powrotem samochodem na wschód! O rany!
 • BATMAN & THE JOKER: THE DEADLY DUO #5
  Kiedy śledztwo Deadly Duo prowadzi ich do katakumb pod Gotham, przygoda Batmana i Jokera zamienia się w wyprawę do piekła. Jeśli myślałeś, że ta seria pokazała ci już swoje okropności, przygotuj się na zejście do jądra ciemności, gdy ujawni się prawdziwy wróg Batmana i Jokera.
 • BATGIRLS TP VOL 02 BAT GIRL SUMMER
 • BATMAN SUPERMAN WORLDS FINEST HC VOL 01 THE DEVIL NEZHA

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
2
1
sekund
4
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):