We wtorek 2 maja w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • BATMAN #135/#900
  To Batman kontra Red Mask w brutalnym Gotham, które nigdy nie zna nadziei! Czy Mrocznemu Rycerzowi uda się pokonać przerażającą infekcję wywołaną przez Red Mask? Tylko jedno jest pewne: sam nie da rady.
  Zakończenie “The Bat-Man of Gotham” jest tak obszerne, że mogło się zmieścić tylko w specjalnym rocznicowym 900. numerze, zawierającym powrót ulubionego przez fanów artysty Jorge Jiméneza i szaloną kolekcję gościnnych gwiazd! Pełen niesamowitych odkryć i nowej ścieżki dla Batmana, jest to numer, którego nie możesz przegapić!
 • BATMAN: THE AUDIO ADVENTURES #6
  Gdy Haly’s Circus zostaje ponownie otwarty, Gotham City pogrąża się w chaosie! Dochodzenie Batmana ujawnia, że serum potworów wycieka z całego miasta, a trop prowadzi do Killer Croca! Tymczasem Robin staje twarzą w twarz ze Strachem na Wróble!
 • THE JOKER: THE MAN WHO STOPPED LAUGHING #8
  Po potrąceniu przez pociąg Joker budzi się w kanałach Gotham pod opieką… Solomona Grundy’ego?! Podczas gdy jego umysł i ciało dochodzą do siebie, Clown Prince of Crime i jego nowy pomocnik dowiadują się, że nie są jedynymi potworami, które obecnie nazywają kanały domem! A drugi Joker obrał kurs na znalezienie i zniszczenie swojego alter ego…
 • POISON IVY #12
  Wycieczka Ivy i Janet dobiega przerażająco kuszącego końca, gdy Pamela Isley mierzy się z niezamierzonymi owocami swojej morderczej podróży. Czy wróci do Harley w jednym kawałku, czy też Ivy zostanie dodana do listy ciał Gløpa?
 • BATMAN & THE JOKER THE DEADLY DUO #7
  Batman i Joker walczyli na ulicach, dachach, torach kolejowych i w jaskiniach, walcząc z okropnościami wykraczającymi poza ich najśmielsze koszmary. Głęboko pod ziemią, świadkowie wesela nieumarłych z piekła, w końcu stają do walki ze swoimi najbardziej zaciekłymi wrogami: sobą nawzajem! Czy Mroczny Rycerz i Clown Prince of Crime mogą uratować komisarza Gordona i Harley Quinn, czy też płomienie ich wznowionej rywalizacji pochłoną wszystko? Dowiedz się, szczegół po krwawym szczególe, w epickim zakończeniu mrocznego i brutalnego dzieła autorstwa Marca Silvestriego. Ten ogromny finał zawiera 31 pięknych i przerażających stron historii.
 • CATWOMAN (2022) TP VOL 02 CAT INTERNATIONAL
 • JUSTICE LEAGUE (2021) HC VOL 03 LEAGUES OF CHAOS

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
2
6
godzin
0
9
minut
2
7
sekund
4
1
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):