Dzisiaj do sprzedaży trafił 48. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Wydział Gotham: Wrażliwe cele” w cenie 44,99 zł (w prenumeracie 39,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “Legion Samobójców: Kopniak w zęby” – będzie można kupić 21 czerwca.

Pilnowanie porządku w Gotham to nie jest błaha sprawa, a przynajmniej nie dla funkcjonariuszy z Komendy Głównej Policji w Gotham. Nie dość, że mają oni do czynienia z najniebezpieczniejszymi – nierzadko obłąkanymi – przestępcami w tym mieście, to jeszcze działają w metropolii patrolowanej przez Batmana i jego tajemniczych sojuszników. Nic zatem dziwnego, że praca policjanta w Gotham może być stresującym, a nawet śmiertelnie niebezpiecznym zajęciem.

W niniejszym tomie prezentujemy trzy spośród najlepszych opowieści ze słynnej, nagradzanej serii Wydział Gotham, czyli mrocznego, gorzkiego i nader realistycznego cyklu, łączącego historie kryminalne z superbohaterskimi, stworzonego przez Eda Brubakera (Kobieta-Kot),Grega Ruckę (Wonder Woman) i Michaela Larka (Legenda Hawkmana),a jako bonus – wyjątkowy wywiad z Larkiem i jego szkice.

Autorzy: Ed Brubaker, Greg Rucka
Rysunki: Michael Lark

Liczba stron: 248

Tom zawiera: Gotham Central #1–2, 6–10, 12–15

PRZECZYTAJ TAKŻE:

za
dni
1
3
1
godzin
1
0
minut
0
2
sekund
0
2
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):