We wtorek 7 maja w USA do sprzedaży trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

 • THE BOY WONDER #1
  Młody książę Damian Wayne został wychowany na dziedzica straszliwej Ligi Zabójców, aby podążać śladami swojej zabójczej matki, Talii, oraz samego Głowy Demona, swojego dziadka Ra’s al Ghula. Jednak wszystko zmieniło się, gdy jego ojciec, Batman, odzyskał go i przywiózł z powrotem do Gotham City. Jako Robin, młody Damian nagle odkrył, że jest jednym z kilku książąt, którzy wcześniej pełnili tę rolę: Nightwing, Red Hood i Red Robin… a Damian nie chce być “tylko” kimś. Kiedy jednak jego ojciec zostaje zmuszony do opuszczenia miasta z powodu pilnych spraw, a fala porwań towarzyszy szeptom o demonie grasującym po ciemnych zaułkach Gotham, Damian znajdzie się w walce u boku swoich przybranych braci – i w procesie dowie się, co naprawdę oznacza bycie Robinem!
 • BATMAN #147
  Bez sojuszników, bez broni i prawie bez nadziei… czy Batman może się przeciwstawić, zanim Zur zawrze prawdziwy pakt z diabłem? Świat zaraz pozna prawdziwą moc Zura! On i… jego nowy pomocnik? “Dark Prisons” trwają!
 • THE BATMAN & SCOOBY-DOO MYSTERIES #5
  Dr. Kirk Langstrom wierzy, że lekarstwo na jego potworne alter ego tkwi w badaniach słynnego Dr. Jekylla. Kiedy Batman towarzyszy mu do opuszczonej pracowni Jekylla, zostają zaatakowani przez ducha samego Mr. Hyde’a! Ekipa Tajemniczej Spółki ma historię z tym tak zwanym straszydłem, więc Batman wzywa ich na pomoc. Ale, jakby tego było mało, nikt im nie powiedział, że mogą się zmierzyć również z Man-Batem!
 • BIRDS OF PREY #9
 • POISON IVY #22
  Czas ostateczny nadszedł dla Pameli Isley. Zgniłe nasiona, które rozsiała po całej Ameryce, wróciły do niej, a jej największy wróg oderwał się od jej ciała. Czy dla reszty świata jest jeszcze jakaś nadzieja, czy też panowanie Dr. Jasona Woodrue, zwanego Floronic Man, właśnie się rozpoczęło.
 • SUICIDE SQUAD: KILL ARKHAM ASYLUM #4
 • 52 TP VOL 01 (2024 EDITION)
 • NIGHTWING A KNIGHT IN BLUDHAVEN COMPENDIUM 01 TP

Źródło: DC Comics

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
3
0
godzin
2
3
minut
0
6
sekund
0
7
Kalendarium
Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):

Sonda

Najlepsza okładka (Modern Age):