Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

IGN udostępniło kolejne informacje o obsadzie “Batman: Caped Crusader” i takich postaciach jak Alfred, Barbara Gordon i Renee Montoya.

Wcześniej ujawniono, że Hamish Linklater użyczy głosu Batmanowi, a od dziś wiadomo, że w rolach sojuszników bohatera wystąpią: Jason Watkins jako Alfred Pennyworth, Eric Morgan Stuart jako komisarz Jim Gordon, Krystal Joy Brown jako Barbara Gordon, Michelle C. Bonilla jako Renee Montoya oraz Bumper Robinson jak Lucius Fox.

Alfred Pennyworth – Lojalny i nieoceniony pomocnik Bruce’a Wayne’a. Jedyna osoba, która ma wgląd w człowieka kryjącego się za maską.

Barbara Gordon – Wychowana z silnym poczuciem sprawiedliwości, dobra i zła przez swojego ojca, komisarza policji, Barbara rozczarowała się korupcją w policji i zamiast tego zajęła się prawem. Obecnie jest przepracowanym, słabo opłacanym obrońcą z urzędu.

Detektyw Renee Montoya – Dorastała w Gotham City i wierzy, że jej obowiązkiem jest zmiana miasta na lepsze. Uważa komisarza Gordona za mentora, a on postrzega ją jako rzadkiego i godnego zaufania sojusznika w skorumpowanym wydziale. Choć początkowo nie ufa zamaskowanemu mścicielowi, Montoya stopniowo staje się członkiem wewnętrznego kręgu pół-niechętnych sojuszników Batmana.

Cały czas nie ujawniono w kogo wcielają się: Minnie Driver, McKenna Grace, John DiMaggio, Paul Scheer, Reid Scott, Tom Kenny, Gary Anthony Williams, Dan Donohue, David Krumholtz, Haley Joel Osment oraz Toby Stephens.

Źródło: IGN

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
7
godzin
1
2
minut
1
0
sekund
0
4


za
dni
8
1
godzin
1
2
minut
1
0
sekund
0
4
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki