Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

Dzisiaj do sprzedaży trafił 76. tom Wielkiej Kolekcji Komiksów “Batgirl: Najmroczniejsze odbicie” w cenie 49,99 zł (w prenumeracie 44,99 zł). Kolejny komiks związany z Batmanem – “Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa”, z udziałem Młodych Tytanów w dwóch historiach – będzie można kupić 17 lipca.

Barbara Gordon, specjalistka od wyszukiwania i gromadzenia danych znana jako Oracle, po tym, jak przez ponad dwie dekady była przykuta do wózka, powraca do swojej pierwotnej roli, czyli Batgirl, w jednej spośród najbardziej radykalnie odmienionych serii komiksowych w ramach projektu nazwanego inicjatywa New 52! “Najmroczniejsze odbicie” autorstwa Gail Simane (“Ptaki Nocy”) i Ardiana Syafa (“Batman/Superman”) ukazuje odmłodzoną Batgirl w Gotham nękanym przez całkiem nowych, dziwacznych złoczyńców oraz duchy przeszłości. Co gorsza, tym razem Batgirl nie chce i nie może liczyć na pomoc ze strony Bat-rodzinki!

W tomie zawierającym historie, które nawiązują do wstrząsającego wydarzenia opowiedzianego w komiksie “Batman: Zabójczy żart”, znajdziecie ponadto galerię szkiców i projektów postaci.

Autorzy: Gail Simone
Rysunki: Ardian Syaf

Liczba stron: 184

Tom zawiera: Batgirl #1-8

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
7
godzin
1
0
minut
4
3
sekund
5
2


za
dni
8
1
godzin
1
0
minut
4
3
sekund
5
2
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki