Forum
Już wkrótce
  • "Vigilante: Samozwańczy Stróż Prawa" (WKDCBiZ) - 17 lip 2024,
  • “Batman Detective Comics – Gothamski Nokturn: Uwertura. Tom 1” - 17 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x06 na Max - 18 lip 2024,
  • "Suicide Squad Isekai" 1x07 na Max - 25 lip 2024,

W ramach serii DC Black Label, w październiku do sprzedaży w USA trafi pierwszy numer czteroczęściowej serii “Batman: Full Moon” autorstwa nominowanego do nagrody Eisnera scenarzysty Rodneya Barnesa (“Killadelphia”, “Star Wars: Ahsoka”, “Star Wars: The Mandalorian”, “Luke Cage: Gang War”) oraz rysownika Stevana Subica (“The Riddler: Year One”).

Starożytna i nadprzyrodzona siła przemierza ulice Gotham City – wilkołak tak potężny, że przeciwstawi się najbardziej zaufanym zasobom Batmana: jego genialnemu umysłowi i rozbudowanym gadżetom. Ale czy sama siła fizyczna i odporność Batmana wystarczą, aby pokonać stwora na dobre, czy też ta walka rozbierze go do kości? Nawet potężni magiczni sojusznicy, tacy jak Zatanna, ostrzegają Mrocznego Rycerza, że może nie wyjść z tego spotkania bez szwanku.

Każdy numer tej przerażającej opowieści o bólu i odkupieniu będzie zawierał świecącą w ciemności główną okładkę autorstwa Subica. Warianty okładek do pierwszego numeru przygotują: Steve Beach, Francesco Francavilla i Mike Perkins.

“Batman: Full Moon #1” trafi do sprzedaży 9 października.

Źródło: DC.com

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Subscribe
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
za
dni
1
7
godzin
1
1
minut
2
0
sekund
4
9


za
dni
8
1
godzin
1
1
minut
2
0
sekund
4
9
Kalendarium
Sonda

Największym błędem była rezygnacja z

Zobacz wyniki