„Arrow”: Nyssa al Ghul na zdjęciach z „The Magician”

|

autor:

|

kategorie: ,

Nyssa al Ghul w "Arrow"Serwis CBR opublikował pierwsze zdjęcia z przyszłotygodniowego odcinka „Arrow” pt. „The Magician”, w którym zadebiutuje Ra’s al Ghul. Na razie jednak udostępnione fotografie prezentują tylko jego córkę, Nyssę al Ghul (Katrina Law).

Premiera „The Magician” 29 października.

[nggtags gallery=arrow9]
NYSSA POWRACA DO STARLING CITY, DEBIUTUJE RA’S AL GHUL — Wściekła Nyssa (gościnnie Katrina Law) konfrontuje się z Oliverem (Stephen Amell) w sprawie Sary. Kiedy Oliver dowiaduje się, że Malcolm Merlyn (John Barrowman) żyje, podejrzewa, że to Merlyn zabił Sarę. Oliver i Nyssa łączą siły by dopaść Dark Archera, by zabójcę Sary dopadła sprawiedliwość. Laurel (Katie Cassidy) trzyma się z dala od Nyssy, gdyż za śmierć siostry obwinia jej zaangażowanie w Lidze Zabójców. W międzyczasie, Oliver i Roy (Colton Haynes) pracują nad poprawą swoich relacji z Theą (Willa Holland), która powróciła do domu. Nyssa rozmawia o Oliverze ze swoim ojcem, Ra’s al Ghulem (gościnnie Matt Nable). John Behring wyreżyserował odcinek na podstawie scenariusza autorstwa Wendy Mericle i Marca Guggenheima.



dni
6
4
8
godzin
0
8
minut
0
2
sekund
4
8

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Nightwing: Skacząc ku światłu" (WKDCBiZ) – 31 grudnia 2025
  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026

Kalendarium

Ups, chyba jakiś klown wyrwał dzisiejszą kartkę z naszego kalendarza. Po więcej informacji odnośnie innych dat odsyłamy do działu kalendarium >>>

Sonda

Najlepsza świąteczna okładka?








Zobacz wyniki