Laurence Fishburne o „Batman v Superman: Dawn of Justice” i dlaczego zabraknie go w „Justice League”

|

autor:

|

kategorie: , ,

Laurence Fishburne jako Perry WhiteW rozmowie z Los Angeles Times Laurence Fishburne wyjaśnił dlaczego nie pojawi się w „Justice League”, odniósł się również do krytyki „Batman v Superman: Dawn of Justice”.

„Poproszono mnie bym się zjawił na jeden dzień, ale nie mogłem tego tego dopasować do swojego harmonogramu. I czy naprawdę dziennikarz, to jest to czego potrzeba Justice League? Chcesz zobaczyć Flash. Chcesz zobaczyć Aquamana. Chcesz zobaczyć Wonder Woman. Chcesz zobaczyć Lanterna.”

„Czekaliśmy 35 lat by zobaczyć tych bohaterów na dużym ekranie. Co tam będą robić? Marvel już skopał im tyłek. Odzywa się we mnie komiksowy geek, który ma kolekcję komiksów. Wieczność czekałem by zobaczyć tych bohaterów na dużym ekranie.”

„Kocham to co zrobił Zack Snyder. Jesse Eisenberg, mały bojaźliwy facet jako Lex Luthor? Dla mnie to genialne posunięcie. A ta cała sprawa z Marthą Kent i Marthą Wayne? Nie wiem, może jestem sentymentalny ale mnie chwyta to za serce. Dlatego nie rozumiem tego zamieszania.”

Źródło: Los Angeles Times



2 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
8 lat temu

Literówka w tytule 🙂

dni
6
4
7
godzin
1
7
minut
4
0
sekund
1
7

Forum

Update



Już wkrótce

  • "Nightwing: Skacząc ku światłu" (WKDCBiZ) – 31 grudnia 2025
  • "Batman i Joker: Zabójczy duet" (WKDCBiZ) – 14 stycznia 2026
  • "Tytani, Tom 3: Mroczna królowa" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Przygody rodziny Wayne’ów, Tom 4" – 21 stycznia 2026
  • "Batman: Śmierć w Rodzinie" (WKDCBiZ) – 28 stycznia 2026

Kalendarium

  • 60 lat(a) temu urodził się David S. Goyer, scenarzysta filmów o Batmanie z lat 2005-2012
  • 57 lat(a) temu urodził się Adam Beechen, scenarzysta komiksów o Batmanie
  • 57 lat(a) temu urodziła się Dina Meyer, odtwórczyni roli Batgirl w serialu Birds of Prey

Sonda

Najlepsza świąteczna okładka?








Zobacz wyniki