| O SERIALU | ODCINKI | MEDIA |


Sezon 1 (2013-2014)

 1. Hunted
  Batman powstrzymuje dwóch mścicieli przed zrealizowaniem zemsty związanej z podejrzanym układem. Starzejący Alfred zatrudnia swojego zastępce: młodą strażniczkę o imieniu Katana.
 2. Secrets
  Nowa przestępczyni Magpie porywa Batmana, który będzie musiał rozszyfrować jej problem z rozdwojeniem jaźni, aby ją przechytrzyć.
 3. Tests
  Bruce poddaje Katane różnego rodzaju testom, aby udowodnić jej lojalność. W międzyczasie Batman musi przeprowadzić walkę z Anarkym.
 4. Safe
  Ujawniona zostaje historia Katany wraz z faktem, że ukrywa ona Soultaker Sword.
 5. Broken
  Batman i porucznik Gordon współpracują razem by uratować ludzi uwięzionych we wnętrzach posągów, co prowadzi ich na ślad prac notorycznego kryminalisty znanego jako Humpty Dumpty.
 6. Toxic
  Batman próbuje powstrzymać strażnika, wystawionego na działanie toksyn, przed przekształceniem w Metamorpho.
 7. Family
  Bethanie Ravencroft zwabia Bruce’a do klubu Argus, by ukraść miecz Soultaker. Katana ratuje go i Bruce wyjawia jej, że jest Batmanem.
 8. Allies
  Porucznik Gordon prosi Batmana o pomoc, aby uratować swoją porwaną córkę, Barbarę. Batman i Katana muszą nauczyć się współpracować by ją ocalić.
 9. Control
  Katana musi uratować Batmana przed Cypherem, częściowo roboto łotrem, który ma moc kontroli umysłu i szuka Ion Cortexu.
 10. Sacrifice
  Batman i Katana muszą wygrać wyścig z czasem i uciec z fabryki broni chemicznej nim ta zostanie zniszczona.
 11. Instinct
  Pyg i Toad powrócili! Tym razem na swój cel biorą branżę mody, co zakończy się starciem z Batmanem i Kataną na jachcie pełnym śmietanki towarzyskiej!
 12. Attraction
  Magpie powraca… i jest zdeterminowana by za wszelką cenę wyeliminować nową partnerkę Batmana, Katanę.
 13. Fall
  Z siłą Ligi Zabójców, Ra’s al Ghul przybywa do Gotham i kradnie Ion Cortex na własny użytek. I nawet Batman nie jest w stanie go powstrzymać.
 14. Darkness
  Kiedy Batman jest więźniem, a Liga Zabójców kontroluje Gotham, to do małej grupy bohaterów należy uratowanie miasta.
 15. Reckoning
  Ra’s uwalnia z Blackgate najgroźniejszych wrogów Batmana, by czymś go zająć. Sam zaś kieruje swoją uwagę na Katanę i Alfreda.
 16. Nexus
  Sześć miesięcy po ataku, nowa burmistrz Gotham zatrudniła nowego prokuratora okręgowego Harveya Denta, który nienawidzi Batmana i chce postawić go przed obliczem sprawiedliwości.
 17. Monsters
  Pojawia się nowy bohater w Old Gotham. Powraca Metamorpho i wykorzystuje swoje moce by chronić mieszkańców Gotham przed posługującymi się zaawansowaną technologią kryminalistami.
 18. Games
  W ręce Humpty’ego Dumpty’ego wpadają Batman, Katana, Gordon, burmistrz Grange i Tobias Whale, których ten zmusza do udziału w Murder Mystery Game.
 19. Animal
  By namierzyć złodzieja, który skradł niebezpieczny fragment kodu łamiącego, Batman daje się aresztować i wtrącić do więzienia Blackgate.
 20. Doppelganger
  Batman i Katana napotykają dziwnego stwora Man-Bata, który jest wynikiem eksperymentów Pyga i Toada na zwierzęcej armii zmutowanych ludzi.
 21. Unique
  Stara przyjaciółka Bruce’a Wayne’a prosi go o pomoc, kiedy jej ojciec został sklonowany przez tajemniczą organizację, by stworzyć armię super żołnierzy.
 22. Hero
  Zdesperowany by pozbyć się Batmana z miasta, Harvey Dent łączy siły z Anarky’m, który rekrutuje nowego bohatera, który ma zająć miejsce Batmana… zatrudnia zabójcę, Deathstroke’a.
 23. Choices
  Kiedy Batman i Katana wpadają w zasadzkę Killer Croca w metrze, to do Barbary Gordon należy uratowanie ich. Jest jeden problem: Barbara jest na randce.
 24. Epitaph
  Kiedy Bruce Wayne zostaje „zamordowany” przez Batmana, pozwala całemu światu sądzić, że nie żyje i udaje się na poszukiwania oszusta – Złego Batmana.
 25. Twist
  Batman dalej pracuje w ukryciu by znaleźć odpowiedzi, podczas gdy Harvey Dent dochodzi do siebie w szpitalu. O wszystko obwinia Batmana i uchwala stan wojenny w Gotham.
 26. Alone
  Kiedy Alfred zostaje wzięty w jaskini na zakładnika przez Deathstroke’a, Batman musi samemu się z nim zmierzyć. Harvey Dent odsłania swoją prawdziwą naturę jako Dwie Twarze.

| O SERIALU | ODCINKI | MEDIA |


[cvg-gallery galleryId=’5′ mode=’showcase’ limit=” /]

| O SERIALU | ODCINKI | MEDIA |


  BEWARE THE BATMAN

  Nowe świetne spojrzenie na postać Mrocznego Rycerza, “Beware the Batman” obejmuje kluczowe postaci z uniwersum Batmana, a także nową galerię złoczyńców, którzy nigdy wcześniej nie pojawili się w animowanej formie. Wraz ze wsparciem ze strony tajnego ex-agenta Alfreda i mistrzyni miecza Katany, Mroczny Rycerz musi się zmierzyć z pokręconymi machinacjami podziemnego światka Gotham City na czele którego stoją Anarky, profesor Pyg, Mister Toad i Magpie.

Beware The Batman (USA, 2013-)

Producenci: Glen Murakami, Mitch Watson
Producent wykonawczy: Sam Register
Reżyserzy:
Scenarzyści: Michael G. Stern, Mark Banker i inni
Muzyka: Frederik Wiedmann

Serial wyprodukowany przez: Warner Bros. Animation, Inc.
Dystrybucja: Cartoon Network

Obsada: Anthony Ruivivar, JB Blanc, Sumalee Montano, Kurtwood Smith, Wallace Langham, Grey DeLisle, Udo Kier, Lance Reddick, Brian George.

OSTATNIE NEWSY:

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
0
7
godzin
1
7
minut
0
2
sekund
5
9

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293