"Forever Evil #1"Dan DiDio oraz Jim Lee ogłosili dziś kolejne wydarzenie, które czekać będzie na czytelników komiksów DC Comics. Dwa lata temu we wrześniu rozpoczęło się New 52, a w zeszłym roku pojawiły się numery #0 wszystkich serii. Tegoroczny wrzesień będzie stał z kolei pod znakiem złoczyńców. „Villains Month” będzie okazją do przyjrzenia się bliżej postaciom, przeciw którym muszą zmagać się herosi. DiDio oraz Lee zapewniają, że wrześniowe wydarzenia mocno odbiją się na bohaterach. W tym samym miesiącu rozpocznie się też pierwszy event w uniwersum New 52, który zyska swoją mini-serię – „Forever Evil”.
Czytaj dalej

Gerard Way (założyciel, lider i wokalista grupy rockowej My Chemical Romance) zamieścił na swoim profilu na Twiterze szkice z miniserii z Batmanem w stylu komiksów “Vertigo”, która nigdy nie doczekała się realizacji. Obecnie możemy się przekonać jak wyglądałaby okładka oraz jak prezentowaliby się Batman, Joker i Mr. Freeze.

Detective Comics #21W środę, 5 czerwca, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

Czytaj dalej

W najnowszym sezonie “Futuramy” gościnnie wystąpią Adam West i Burt Ward, czyli legendarni odtwórcy ról Batmana i Robina w serialu z lat 60-tych. Bohaterowie pojawią się w odcinku “Leela and the Genestalk”.

Batman - West Futurama Czytaj dalej

Justice LeagueZack Snyder ostatnio w związku promocją “Man of Steel” udziela wielu wywiadów. Wśród pytań nie brakuje tych dotyczących przyszłości filmowego uniwersum DC. Reżyser zdradził m.in. że przed filmową “Justice League” powinien powstać jeszcze kolejny film z Supermanem.

Kompozytor Hans Zimmer ujawnił, że rozmawiał ostatnio ze Snyderem i ten zdradził mu, że ma wielkie plany wobec superbohaterów DC Comics.
Czytaj dalej

już za:
dni
3
8
godzin
0
3
minut
4
3
sekund
1
2

Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium

Komiksowe Top 5

Galeria

fjijoppauaquzch 272203077 fjev_newuaqgn01 the-batman-poster_5 fjedsmcxeag7nw1 fjedq3fxoamzvrq