"Forever Evil #1"Dan DiDio oraz Jim Lee ogłosili dziś kolejne wydarzenie, które czekać będzie na czytelników komiksów DC Comics. Dwa lata temu we wrześniu rozpoczęło się New 52, a w zeszłym roku pojawiły się numery #0 wszystkich serii. Tegoroczny wrzesień będzie stał z kolei pod znakiem złoczyńców. „Villains Month” będzie okazją do przyjrzenia się bliżej postaciom, przeciw którym muszą zmagać się herosi. DiDio oraz Lee zapewniają, że wrześniowe wydarzenia mocno odbiją się na bohaterach. W tym samym miesiącu rozpocznie się też pierwszy event w uniwersum New 52, który zyska swoją mini-serię – „Forever Evil”.
Czytaj dalej

Gerard Way (założyciel, lider i wokalista grupy rockowej My Chemical Romance) zamieścił na swoim profilu na Twiterze szkice z miniserii z Batmanem w stylu komiksów “Vertigo”, która nigdy nie doczekała się realizacji. Obecnie możemy się przekonać jak wyglądałaby okładka oraz jak prezentowaliby się Batman, Joker i Mr. Freeze.

Detective Comics #21W środę, 5 czerwca, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

Czytaj dalej

W najnowszym sezonie “Futuramy” gościnnie wystąpią Adam West i Burt Ward, czyli legendarni odtwórcy ról Batmana i Robina w serialu z lat 60-tych. Bohaterowie pojawią się w odcinku “Leela and the Genestalk”.

Batman - West Futurama Czytaj dalej

Justice LeagueZack Snyder ostatnio w związku promocją “Man of Steel” udziela wielu wywiadów. Wśród pytań nie brakuje tych dotyczących przyszłości filmowego uniwersum DC. Reżyser zdradził m.in. że przed filmową “Justice League” powinien powstać jeszcze kolejny film z Supermanem.

Kompozytor Hans Zimmer ujawnił, że rozmawiał ostatnio ze Snyderem i ten zdradził mu, że ma wielkie plany wobec superbohaterów DC Comics.
Czytaj dalej

już za:
dni
1
6
6
godzin
1
8
minut
0
6
sekund
4
1

Sonda

Jak oceniasz "The Suicide Squad"?

  • Całkiem przyzwoity (55%, Głosów: 37)
  • Kapitalny, najlepszy film z bohaterami DC! (27%, Głosów: 18)
  • Przeciętniak i nic więcej (7%, Głosów: 5)
  • Duże rozczarowanie (7%, Głosów: 5)
  • Gorszy niż poprzedni (3%, Głosów: 2)

Głosujących: 67

Kalendarium

Galeria

titans3x09_06 titans3x09_05 titans3x09_04 titans3x09_03 titans3x09_02 titans3x09_01