New Suicide Squad #1Trwają poszukiwania aktora do roli Ricka Flaga w “Suicide Squad”. Według doniesień Cinema Blend obecnie pod uwagę brani są Jon Bernthal (“Furia”), którego nazwisko łączono z filmem Ayera jeszcze w listopadzie zeszłego roku, i Joel Edgerton (“Exodus: Gods and King”).

Serwis potwierdza również ostatnie plotki dotyczące Gary’ego Sinise’a. Jednak według ich informacji aktor nie zagra generała Eilinga ani Deathstroke’a. Podobno kandydatem do roli Slade’a Wilsona jest Joe Manganiello (“Magic Mike”), jednak nie są to potwierdzone informacje i trzeba je traktować jako plotki.

Źródło: Cinema Blend

Cały czas nie wiemy kto zastąpi Toma Hardy’ego w roli Ricka Flagga, ale pojawiają się nowe plotki dotyczące obsady “Suicide Squad”, które należy traktować z dużą dozą rezerwy. Według Umberto Gonzaleza z Latino Review, Gary Sinise (“Forest Gump”, “CSI: NY”) podobno prowadzi rozmowy w sprawie roli generała Wade’a Eilinga. Ostatnio postać ta pojawiła się w serialu “Flash”, gdzie zagrał go Clancy Brown.

Źródło: elmayimbe – Twitter

BATMAN ETERNAL #41

Tytuł historii: The Swarm
W sprzedaży od: 14.01.2015 (USA)
Scenariusz: Scott Snyder, James Tynion IV, Ray Fawkes, Kyle Higgins i Tim Seeley
Rysunki: Joe Quinones
Okładka: Ivan Reis, Joe Prado i Rod Reis
Kolor: Kelsey Shannon
Liternictwo: Steve Wands
Ilość stron: 32

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Nanity rozdzierają Narrows na strzępy! Czy Red Robin może je powstrzymać, kiedy reszta miasta płonie?

Red Robin i Harper Row namierzają dzieciaki nad którymi kontrolę przejęły nanoboty.

Spoiler cały czas ukrywa się przed zabójcami, ale w końcu dopada ją człowiek wysłany przez Selinę, która pragnie zapewnić jej bezpieczeństwo.

Red Robin, wraz z Batgirl i Red Hoodem przeprowadzają atak na magazyn, w którym dzieciaki kontrolowane przez nanoboty coś budują. Harper monitoruje całą akcję. Tim na miejscu natrafia na Mad Hattera. Niestety Harper za późno ostrzega bohaterów o tym co na miejscu się wyprawia. Wirus rozprzestrzenia się drogą powietrzną i tym samym zainfekowani zostają bohaterowie. W tej sytuacji Harper postanawia działać i zakłada strój Bluebird.

Autor: Q


Po wielu numerach przerwy powraca temat nanobotów. Czy kogoś to jeszcze interesuje? Nie. Twórców najwyraźniej też nie, dlatego dostajemy kolejną wręcz beznadziejną opowieść. Jeśli interesowało was jak Harper stała się Blubird, to w tym numerze przywdziewa on kostium bohaterki. Oczywiście oprócz wcześniejszych wzmiankach o jej treningu nie ma innych informacji, że jest gotowa do roli bohaterki.

Zamiast jakiejś namiastki odpowiedzi, dostajemy kolejne pytania. Nie warto też się zastanawiać czemu Red Hood jest znowu w Gotham skoro ostatnio kiedy go widzieliśmy wyjeżdżał. Zapowiada się, że ta seria nie będzie w ogóle godna zapamiętania, bo wraz z kolejnymi numerami, wszystkie dobre momenty odchodzą coraz szybciej w zapomnienie.

Ocena: 2 nietoperki

Autor: Q

Oswald Cobblepot w "Gotham"Obejrzeć już można trzy klipy z nowego odcinka “Gotham” pt. “Welcome Back Jim Gordon”, w których Bruce Wayne powraca do Gotham z prezentem dla Seliny, a Oswald pokazuje matce swój wielki sukces.

Kiedy kluczowy świadek w sprawie zabójstwa, będący pod opieką policji, zostaje zabity, Gordon podejrzewa, że to sprawka kogoś z wewnątrz i zwraca się z prośbą o informacje do starego przyjaciela. Tymczasem Oswald Cobblepot przejmuje kontrolę nad jedną z cennych własności Fish Mooney, kiedy odpłaca jej pięknym za nadobne.
Czytaj dalej

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
9
godzin
0
5
minut
3
7
sekund
3
2

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293