Batman z "Batman v Superman: Dawn of Justice"El Mayimbe z Latino Review kontynuuje udostępnianie kolejnych plotek dotyczących “Suicide Squad”. Najnowsze doniesienia dotyczą postaci Batmana.

Batman ma być postrzegany jako ktoś w rodzaju wielkiego straszaka, którego rząd naprawdę nie znosi. Przed wydarzeniami z “Batman v Superman: Dawn of Justice”, Joker jest tak naprawdę jedynym, który spotkał i pewnym sensie poznał go, dlatego szaleniec jest tak ważny dla Amandy Waller. Oglądać będzie ona materiały video z Batmanem w akcji. Podczas kilku rozmów wspomniany zostanie Mroczny Rycerz, który ma być kluczem by namierzyć pozostałych “superbohaterów”.

Cały czas nie wiadomo, czy w filmie Davida Ayera, Ben Affleck pojawi się w roli Batmana.

Źródło: El Mayimbe – Instagram

BATGIRL #40W środę, 18 marca, do sprzedaży w USA trafią m.in. następujące tytuły związane z Batmanem:

  • BATGIRL #40
    Decyzja Barbary podjęta podczas jej najmroczniejszych dni w Gotham City powraca i ją prześladuje! Co to było? I jak wiąże się ze złą Batgirl? Dowiedzcie się!
  • BATGIRL: ENDGAME #1
  • BATMAN/SUPERMAN #20

Czytaj dalej

BATMAN/SUPERMAN #21Po ogłoszeniu rozpoczęcia nowego etapu w świecie Batmana minęło już trochę czasu. Czytelnicy do swojej dyspozycji dostali zapowiedzi na miesiąc po zakończeniu wielkiego wydarzenia “Convergence“, które ujawniają kilka świeżych detali na temat zupełnie innego Mrocznego Rycerza. Opis “Detective Comics #41” oraz okładka “Batman/Superman #21” silnie insynuują, że zastępca Bruce’a Wayne’a będzie związany z gothamską policją.

W ostatnim czasie Scott Snyder podał też kilka interesujących szczegółów na temat swoich komiksów z Batmanem za pośrednictwem Twittera. Oto lista najważniejszych z nich:

Czytaj dalej

już za:
dni
2
2
0
godzin
2
3
minut
5
2
sekund
0
7

Kalendarium

Galeria

e6nuyg5veaasxtm e54hd-wveaatgww e5yzufdvgamzqg6 e5untyyucaicryq e5unrs1vcaarzar e5unqu0vgaiby9u