Phil Postma, zawodowy animator, zamieścił na swoim blogu kilka artów, inspirowanych twórczością Chris Sanders, przedstawiających bohaterki DC Comics jako dziewczyny pin-up.

SANDERS-ZANTANNA SANDER-BLACK_CANARY copy SANDERS-BATGIRL

Beware The BatmanW sieci pojawił się nowy zwiastun animowanego serialu w CGI “Beware The Batman”, który swoją premierę na amerykańskim Cartoon Network będzie miał w lipcu.
Czytaj dalej

The LEGO Movie - BatmanMożna już obejrzeć pierwszy zwiastun “The LEGO Movie”, w którym w epizodycznych rolach pojawią się również Batman i Superman. Wśród aktorów, którzy użyczą swoich głosów są: Chris Pratt, Will Ferrell, Elizabeth Banks, Will Arnett (Batman), Nick Offerman, Alison Brie, Liam Neeson i Morgan Freeman.
Czytaj dalej

LEGENDS OF THE DARK KNIGHT #54

Tytuł historii: Riddler in the Dark, Part 2
Data wydania: 13.06.2013 (USA)
Scenariusz: Charles Soule
Rysunki: Dennis Calero
Okładka: Dennis Calero
Kolor: Dennis Calero
Liternictwo: Deron Bennett
Ilość stron: 23

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Mroczny Rycerz i Alfred szukają wskazówek do problemu jaki zapoczątkował Riddler na komisariacie. Gdy pozostają tylko dwa dni do rozwiązania tajemnicy, czy uda im się znaleźć faceta w czerni?

By noon, past two moons, solve my riddle and receive my boon. The Man in black is right on track his secret’s there for you to crack. Fail to find him by and by, and you will see the question die.
[Do południa za dwa dni, rozwiąż zagadkę mą a błogosławieństwo me otrzymasz. Facet w czerni na właściwym tropie jest, sekret jego czeka byś go odkrył. Zawiedź, a niebawem zobaczysz pytania śmierć.]

Batman cały czas zastanawia się o jakiego faceta w czerni chodzi w zagadce Riddlera. Alfred podejrzewa, że może chodzić o samego Mrocznego Rycerza i o to, że Edward odkrył jego prawdziwą tożsamość. Jednak według Bruce’a taka opcja nie pasuje do obecnych działań Riddlera.

Po rozprawieniu się z kilkoma zbirami, Batman zauważa pociąg i wtedy coś przychodzi mu do głowy. Prosi Alfreda by ten zlokalizował pociąg towarowy, który cały czas jest w ruchu i nigdy nie opuszcza Gotham City.

Po odnalezieniu właściwego pociągu, Batman podjeżdża pod niego Batmobilem i w trakcie jazdy wskakuje na jeden z wagonów. Jak się okazuje jest to mobilne centrum danych wykorzystywanych przez przestępców. Zdobycie cennych informacji na temat transakcji finansowych kryminalistów na całym świecie może się okazać bardzo przydatne.

Kiedy Black Mask dowiaduje się, że na pokład jego pociągu dostał się Batman, od razu każe go wysadzić w powietrze.

Autor: Q

Chociaż tym razem nie ma Riddlera, to cały czas jest ciekawie. Szybka akcja, sporu współpracy na linii Batman-Alfred oraz widowiskowa scena wskoczenia na pędzący pociąg. Nie brakuje więc momentów wartych uwagi, a wkroczenie do rozgrywki nowego łotra oraz końcowy cliffhanger zachęcają do sięgnięcia po kolejny numer.

Ocena: 4 nietoperki

Autor: Q

Justice League 3000Jeszcze w tym roku wystartuje nowa seria “Justice League 3000” autorstwa Keitha Giffena, JM DeMatteisa i Kevina Maguire’a. W gronie bohaterów pojawią się nowe wersje takich bohaterów jak Superman, Batman, Wonder Woman, Green Lantern i Flash, których nowy wygląd zaprojektował Howard Porter.

Źródło: CBR

Batman: Arkham Origins BlackgatePodczas E3 zaprezentowano gameplay z gry “Batman: Arkham Origins Blackgate” na PS Vita. Wśród pokazanych fragmentów jest również scena, w której mogło zostać pokazane pierwsze spotkanie Batmana i Catwoman.

Akcja “Batman: Arkham Origins Blackgate” rozgrywać się będzie po wydarzeniach z “Batman: Arkham Origins”. Gra dostępna będzie od 25 października na 3DS i Vita.
Czytaj dalej

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
7
godzin
1
4
minut
3
0
sekund
5
2

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293