Pewna para postanowiła wziąć ślub w niestandardowej otoczce, zdecydowali się bowiem na superbohaterską uroczystość w stylu Batgirl/Nightwing.

Młoda para, fani Nightwinga i Batgirl, zadbali o najdrobniejsze szczegóły, począwszy od specjalnych zaproszeń a skończywszy na strojach świadków.
Czytaj dalej

Aaron Eckhart był ostatnio gościem programu Larry King Now. Na pytanie odnoście współpracy z Heathem Ledgerem odtwórca roli Harveya Denta w “The Dark Knight” opowiedział jak z jego perspektywy wyglądało kręcenie sceny w szpitalu.
Czytaj dalej

"The Zero Year"Historia “Zero Year”, która rozpocznie się w 21. numerze “Batmana” to kolejna epicka opowieść duetu Snyder/Capullo. Scenarzysta i rysownik opowiadają o niej w rozmowie z CBR, gdzie zamieszczono również pierwsze szkice stron.

Czytelnicy nie będą musieli długo czekać, aż pokazane zostanie jak Bruce staje się Batmanem. Historia skupi się bardziej na pokazaniu jak Wayne stał się prawdziwym bohaterem dla Gotham City. Według Capullo młody Bruce będzie bardziej nieprzewidywalny, nie będzie wszystkiego miał pod kontrolą, poniekąd przypominać będzie groźnego szczeniaka z dużymi łapami, który co jakiś czas potyka się.

Hot Toys zaprezentowało kolejną figurkę z serii opartych na filmie “Batman” Tima Burtona. Tym razem na fanów czeka Joker (1989 Mime Version) Sixth Scale Figure. Wysoka na prawie 30 cm figurka wykonana jest z największą dbałością o szczegóły. Jej cena do małych jednak nie należy – 229.99 dolarów, ale chętni na uzbieranie takiej kwoty mają czas do grudnia, bo wtedy figurka trafi do sprzedaży.


Źródło: CBM

Na oficjalnym kanale YouTube gry “Batman: Arkham Origins” pojawił się teaser trailer. 20 maja mamy spodziewać się pełnej zapowiedzi.

Warner Bros. udostępniło nowy klip oraz zdjęcia promujące “Lego Batman: The Movie – DC Superheroes Unite”. Film na Blu-ray i DVD trafi do sprzedaży w USA 21 maja.


Kiedy Bruce Wayne otrzymuje nagrodę dla człowieka roku, jego kolega miliarder Lex Luthor staje się zazdrosny i postanawia kandydować na prezydenta. W celu stworzenia atmosfery bazującej na strachu, co odpowiada jego polityce, zatrudnia Jokera by ten udoskonalił Black LEGO Destructor Ray, który sieje spustoszenie w Gotham City. Kiedy Lex niszczy sprzęt Batmana, Batman niechętnie zwraca się z prośbą o pomoc do Supermana.
Czytaj dalej

"Scribblenauts Unmasked"

Pod koniec kwietnia pisaliśmy o tym, że nowa część serii “Scribblenauts” będzie związana z DC Comics. Dziś “Scribblenauts Unmasked” stało się faktem.

Seria gier “Scribblenauts” to side-scroller, który zadebiutował na konsolach Nintendo DS a czwarty i najświeższy tytuł z serii wydany w 2012 roku pojawił się na Nintendo 3DS, Nintendo Wii U oraz PC. Głównym bohaterem jest Max, który musi zebrać przedmioty zwane starites. Produkcja wyróżniła się mechanizmem, który pozwala wprowadzać do gry przedmioty wpisywane przez gracza.

W “Scribblenauts Unmasked” Maxwell skorzysta także z pomocy postaci znanych z DC Comics. Na gracza będzie czekać 2000 postaci (w tym między innymi różne wersje Batmana, jak chociażby pierwszy design z “Detective Comics #27” lub Mroczny Rycerz z różnych epok prosto z komiksu “Batman: Return of Bruce Wayne” Granta Morrisona). Poniżej znajdziecie dwa screenshoty (kliknijcie, aby powiększyć), a w rozwinięciu newsa trailer. Gra pojawi się na Nintendo WiiU, Nintendo 3DS oraz PC tej jesieni.

"Scribblenauts Unmasked" - ekran wyboru Batmana"Scribblenauts Unmasked" - różni Green Lanterni
Czytaj dalej

JUSTICE LEAGUE OF AMERICA #2

Tytuł historii: World’s Most Dangerous, Chapter Two
Miesiąc wydania (okładka): Maj 2013 (USA)
W sprzedaży od: 20.03.2013 (USA)
Scenariusz: Geoff Johns Matt Kindt
Rysunki: David Finch, Scott Clark
Okładki: David Finch, Juan Jose Ryp
Kolor: Sonia Obock
Tusz: David Finch
Liternictwo: Rob Leigh
Ilość stron: 40

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Scarecrow budzi się przywiązany do krzesła w ciemnym pomieszczeniu rozświetlonym tylko wąskim pasmem światła. To co, z początku, okazuje się być niewolą, tak naprawdę jest gościną oraz złożeniem propozycji. Okazuje się, że tajemniczy człowiek w płaszczu, który wcześniej odbił Stracha w drodze do Arkham, zawiera teraz z nim tajemniczy układ. Układ, który zapewni Jonathanowi Crane’owi coś, czego bardzo pragnie.

Siediba A.R.G.U.S. Płk. Trevor wraz z Amandą Waller obserwują operację ciężko rannego Green Arrowa. Waller dowiedziawszy się o Secret Society nakazuje znaleźć i uderzyć na owe stowarzyszenie. Twierdzi, że będzie to idealny test dla nowo powstałej drużyny. Trevor oczywiście protestuje, gdyż nie odbył jeszcze z JLA nawet jednego treningu, a tutaj już ma walczyć z przeciwnikami, o których nic nie wiadomo i do tego na ich terenie. Waller jednak nie przyjmuje tych argumentów i nawet nie chce czekać, aż Quenn odzyska przytomność. Ale wpierw drużynę czeka mały briefing.

Po szybkim zapoznaniu się członków teamu (do którego na razie nie dołączył jeszcze Green Lantern) Trevor oznajmia, że przed akcją czeka ich konferencja prasowa z prezydentem Obamą, w celu przedstawienia światu JLA. Stargirl będzie przemawiać, gdyż jak stwierdził pułkownik: “ludzie ją lubią”. Catwoman na razie pozostaje w cieniu oraz będzie nieoficjalnym członkiem drużyny ze względu na jej kryminalną przeszłość.

Kwatera główna A.R.G.U.S. Martian Manhunter wraz z Trevorem odwiedzają nieprzytomnego Olivera. Steve prosi marsjanina, aby ten, spróbował za pomocą telepatii dowiedzieć się czegoś o Secret Society z umysłu Zielonej Strzały. Jedyna informacja, którą udaje się pozyskać to to, że tajemniczy mężczyzna, który wcześniej rozmawiał ze Scarecrowem, przesłuchiwał również Dark Archera oraz to, że goniący Green Arrowa Superman, Batman i Wonder Woman okazali się być androidami sobowtórami.

Kielder forest, Anglia. Śladami ucieczki Green Arrowa podążają Katana, Catwoman, Hawkman, Vibe, Manhunter i płk. Trevor. Nagle pojawiają się przed nimi trzy postacie. Są to androidy Batmana, Supermana oraz Wonder Woman. Przed Justice League of America za chwilę pierwsza walka.

Autor: Rado


Fabuła się rozkręca. Geoff Johns umie budować napięcie. W drugim numerze dostajemy, jak się wydaje, głównego villaina pierwszej historii. Tajemniczy człowiek w płaszczu jest… hmm tajemniczy. Nie wiadomo do czego mu dokładnie potrzebny jest Scarecrow, ale widać, że ma w głowie jakiś złowrogi plan, którym scenarzysta umie zaciekawić Czytelnika. Podoba mi się Catwoman. Nie przeszkadza jej, że nie jest oficjalnym członkiem drużyny, a wręcz potrafi z tego zażartować. Do tego utrzymany jest klasyczny urok tej postaci, a także spryt. Umiejętnie kradnie dokumenty podczas pocałunku pułkownika Trevora i, jak się wydaje, zaczyna mu współczuć z powodu nieudanego związku z Wonder Woman. Fajny jest też Hawkman, który pełni tutaj rolę typowego osiłka, który najpierw strzela, a potem pyta. Ale najlepszą postacią zdecydowanie jest Martian Mnahunter. W drugim numerze dostajemy backup-ową historię z ostatnim marsjaninem. J’onn jest bezkompromisowy w dążeniu do swoich celów. Dodatkowa historia opowiada jak to naumyślne “wpuszcza” zabójcę do Białego Domu, ryzykując życie personelu, a nawet prezydenta, po to tylko, aby pokazać Obamie luki w jego ochronie. Świetna jest też scena, gdy bada umysł Green Arrowa i bezczelnie pyta Trevora czy chciałby coś, przy okazji, zmienić w umyśle łucznika. Mocne i nieludzkie.

Numer ciut gorszy od poprzedniego, ale nadal bardzo dobry. 5 nietoperków.

Ocena: 5 nietoperków

Autor: Rado

W zwiastunie prezentującym postać Batgirl z gry “Injustice: Gods Among Us” pojawił się również Joker w stroju turysty. Dzisiaj dowiedzieliśmy jaki kolejny skin będzie wchodził w skład paczki “The Killing Joke” będzie to – Final Confrontation Joker.


Źródło: Facebook – Injustice: Gods Among Us

już za:
dni
3
8
godzin
0
3
minut
0
0
sekund
0
4

Sonda

Twoja reakcja na kostium Batgirl?

Zobacz wyniki

Kalendarium

Komiksowe Top 5

Galeria

fjijoppauaquzch 272203077 fjev_newuaqgn01 the-batman-poster_5 fjedsmcxeag7nw1 fjedq3fxoamzvrq