Leslie Thompkins w "Gotham"Fanów “Gotham” czeka teraz dłuższa przerwa, ale już można obejrzeć zapowiedź 11. odcinka serialu, w którym po raz pierwszy w roli dr Leslie Thompkins wystąpi Morena Baccarin.

“Gotham” powróci z nowymi odcinkami w styczniu.
Czytaj dalej

Gal Gadot jako Wonder WomanWonder Woman, w którą wcieli się Gal Gadot po raz pierwszy pojawi się na dużym ekranie w “Batman v Superman: Dawn of Justice”. W 2017 fani Amazonki będą mogli obejrzeć odrębny film z jej udziałem. Według The Hollywood Reporter kontrakt na wyreżyserowanie “Wonder Woman” podpisała Michelle MacLaren (“Breaking Bad”, “Game of Thrones”), która będzie również ściśle współpracować ze scenarzystami filmu. Za produkcję odpowiadać będą Zack Snyder, Deborah Snyder oraz Charles Roven.

Premiera “Wonder Woman” zaplanowana jest na 23 czerwca 2017 roku.

BATMAN ETERNAL #33

Tytuł historii: Contents Under Pressure
W sprzedaży od: 19.11.2014 (USA)
Scenariusz: Scott Snyder, James Tynion IV, Ray Fawkes, Kyle Higgins i Tim Seeley
Rysunki: Jason Fabok
Okładka: Rafael Albuquerue
Kolor: Brad Anderson
Liternictwo: Steve Wands
Ilość stron: 32

Twoja ocena:

GD Star Rating
loading...

Arsenał Batmana zagraża Gotham City!

Na konferencji prasowej komisarz Barda stwierdza, że wybuch mógł być wypadkiem, ale nie można też wykluczyć ataku ze strony Batmana. Z takiego niejednoznacznego oświadczenia nie jest zadowolony Hush, który później składa wizytę Jasonowi. Chociaż ten ma coraz większe obawy co do współpracy ze złoczyńcą, to obecnie nie może mu odmówić.

Wraz Julią Batman sprawdza jedną z kryjówek. Szybko jednak stają się celem Gilpatrica specjalnie przygotowanego na taką okazję. Jednak bohater szybko pokazuje policjantowi ze SWAT kto tu rządzi.

W Wayne Enterprises również się niepokoją po ostatnich doniesieniach, gdyż broń ukryta przez Batmana pochodziła od nich. Lucius Fox ma zadbać by był to tylko odosobniony przypadek. W rozmowie z Bruce’em ten zapewnia go, że wszystko jest już pod kontrolą.

Po rozdzieleniu się Batman i Julia rozbrajają kolejne bunkry, ale to w tym, którym zajmuje się córka Alfreda, czeka Hush.

Autor: Q


Kolejny numer Batman Eternal ponownie udowadnia, że trwające przez rok wydarzenie przerosło scenarzystów. Nie warto się już zastanawiać co słychać u innych bohaterów, czy ktoś pamięta jeszcze o nanobotach? Ostatnio co prawda mamy głównie wątki z Batmanem, ale wszystko jest prowadzone w zbyt rozwlekły sposób. Co się dzieje w 34. numerze. Batman i Julia rozbrajają kolejne bunkry. Po drodze Batman ma okazje pokonać jakiegoś specjalnego członka SWAT. Jeden zwykły policjant nawet ze specjalnym sprzętem miałby powstrzymać Batmana? Jeśli już Hush chciał, żeby ktoś spowolnił bohaterów, to mógłby wysłać jakąś grupę łotrów.

Całość atrakcyjnie się prezentuje za prawą rysunków Jasona Faboka, ale przy tak mało interesującej historii to nie wystarcza. Nie pomaga nawet, że Julia wreszcie opuściła jaskinię i zaczęła działać w terenie.

Ocena: 3 nietoperki

Autor: Q

Batmanowy pendrive

Serwis BatCave wraz z nowym partnerem, sklepem PINKPONK zaprasza swoich czytelników na nowy konkurs! Tym razem do wygrania jest widoczny na zdjęciu pendrive o pojemności 16 GB w kształcie naszego ulubionego bohatera komiksowego. Co należy zrobić, aby mieć szansę wygranej? Wystarczy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania:

1. W którym roku oraz jakiej serii komiksowej pojawił się po raz pierwszy Batman?
2. Jak ma na imię i nazwisko pierwszy pomocnik Batmana – Robin?
3. W najnowszym filmie z Batmanem w postać Mrocznego Rycerza wcieli się Ben Affleck. Jakiego innego superbohatera zagrał w ekranizacji komiksu konkurencyjnego wydawnictwa dla DC Comics?

Na odpowiedzi czekamy do wtorku godziny 22:00, a wyniki zostaną ogłoszone w środę. Odpowiedzi wraz z danymi do wysyłki ślijcie na adres sklep@pinkponk.me. Wśród poprawnych odpowiedzi zostanie wyłoniony zwycięzca.

Sponsorem nagrody jest sklep internetowy pinkponk.me.

Poprzez wysłanie swojego zgłoszenia i podanie danych osobowych uczestnik wyraża zgodę na ich przetwarzanie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

Copperhead w "Gotham"Dzisiaj w USA swoją premierę będzie miał 10. odcinek serialu “Gotham”, będący zarazem jesiennym finałem. Chociaż opis odcinka poznaliśmy wcześniej, to dopiero teraz ujawniono, że pojawi się w nim Larissa Diaz aka Copperhead, którą zagra Lesley-Ann Brandt (“Spartacus: Blood and Sand”). Dzięki The Wrap możemy obejrzeć zdjęcia przedstawiające niebezpieczną zabójczynię.
Czytaj dalej

na 4K ULTRA HD, BLU-RAY I DVD

już za:

dni
3
1
8
godzin
2
3
minut
3
8
sekund
0
0

Kalendarium

Galeria

38473433233 rhnw-screenshot-co-op-final-1652184185296 rh-screenshot-explosion-final-1652184185295 rh-screenshot-closeup-final-1652184185295 nw-screenshot-combat-final-1652184185294 nw-screenshot-closeup-final-1652184185293