Forum
Już wkrótce
  • Batman Black & White. Nigdy po trupie - 23 Wrz 2020,
  • Batman Black & White. Wieczna żałoba - 23 Wrz 2020,
  • Batman – Ostatni rycerz na Ziemi, tom 1 - 30 Wrz 2020,
  • Liga Sprawiedliwości – Szósty wymiar, tom 4 - 07 Paź 2020,

Na oficjalnym blogu DC Comics zaprezentowano okładkę autorstwa Toma Mandrake’a i Wesa Hartmando do “DC Retroative: Batman – The ’70s”. Akcja historii rozgrywać się będzie w samym sercu lat 70-tych, dekady która przekształciła bohatera z campowego serialu z lat 60-tych w dzisiejszego Mrocznego Rycerza.

Interesujący artykuł na temat planów komiksowych twórców, którzy obecni związani są z tytułami DC Comics, a którzy nie zostali wymienieni przy żadnych tytułach związanych z odświeżeniem uniwersum DC, opublikował serwis Newsarama. Po zakończeniu pracy nad “Detective Comics” Jock nie ma żadnych planów związanych z postacią Batmana. Również rysownik “Red Robina” Marcus To nie ma żadnych planów. Obecny scenarzysta “Batgirl” Bryan Q. Miller nie chciał zdradzić swoich nowych projektów. Wiadomo natomiast, że Gary Frank będzie pracował nad “Batman: Earth One”, który zostanie wydany w książkowym formacie tak jak “Superman: Earth One”.

Na stronach The Daily Blam zamieszczono szkice z nowej serii “Batgirl”. Scenarzystka Gail Simie zdradziła, że nowy złoczyńca nazywać się będzie “Mirror”.
Pod tym adresem można obejrzeć zaś okładki do “Brightest Day Aftermath: The Search for Swamp Thing #1”, przykładowe strony do tego numeru umieszczone zostały zaś na stronach serwisu CBR. Jock zamieścił na swoim profilu na Twiterze layouty do “Detective Comics #880”. Okładkę do “All-Star Western #1”, którego akcja rozgrywać się będzie w roku 1885 roku w Gotham City, można obejrzeć pod tym linkiem. Wywiad ze scenarzystami tego tytułu, czyli Justinem Grayem i Jimmy’m Palmiottim można przeczytać pod tym adresem, przykładowy szkic zamieszczony został natomiast w serwisie iFanboy.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

już za:
dni
3
7
4
godzin
1
8
minut
1
0
sekund
2
4
Kalendarium
Sonda

Twoja reakcja na zwiastun "The Batman"?

  • Wow! (74%, Głosów: 93)
  • Może być (20%, Głosów: 25)
  • Nie moje klimaty (6%, Głosów: 8)

Głosujących: 126

Galeria
eith8tquwaebc7y eiswqqpu8ae7pfe eitajeyxcamy44d eiskztkxgaeboee seasonthreeposter01 ehuzjvbx0airuls
Komiksowe Top 5